- Jess***Jones
- 2026/04/17
برگه های اطلاعات
HM71 Model.pdfمشخصات فناوری HM71-10220LFTR
مشخصات فنی TT Electronics - HM71-10220LFTR ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه TT Electronics - HM71-10220LFTR
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | TT Electronics |
| نوع | Wirewound |
| تحمل | ±20% |
| کننده بسته بندی دستگاه | - |
| اندازه / ابعاد | 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm) |
| محافظ | Unshielded |
| سلسله | HM71 |
| اعتبارهای | - |
| Q @ فرکانس | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| بسته بندی / مورد | Nonstandard |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| نصب و راه اندازی نوع | Surface Mount |
| رطوبت سطح حساسیت (MSL) | 1 (Unlimited) |
| مواد - هسته | - |
| وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Frequency Inductance - تست | 100kHz |
| اندوکتانس | 22µH |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | 0.115" (2.92mm) |
| فرکانس - رزونانس خود | - |
| توصیف همراه با جزئیات | 22µH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 370 mOhm Max Nonstandard |
| مقاومت DC (DCR) | 370 mOhm Max |
| امتیاز در حال حاضر | 800mA |
| کنونی - اشباع | 700mA |
| صفت | شرح |
|---|---|
| وضعیت RoHs | سرب آزاد / RoHS سازگار |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با TT Electronics HM71-10220LFTR دارند.
| ویژگی محصول | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | HM71-10221LFTR | HM71-102R2LFTR | HM71-10680LFTR | HM71-101R0LFTR |
| سازنده | TT Electronics | TT Electronics | TT Electronics | TT Electronics |
| مواد - هسته | - | - | - | - |
| Q @ فرکانس | - | - | - | - |
| امتیاز در حال حاضر | - | - | - | - |
| بسته بندی / مورد | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Frequency Inductance - تست | - | - | - | - |
| فرکانس - رزونانس خود | - | - | - | - |
| نوع | - | - | - | - |
| کنونی - اشباع | - | - | - | - |
| اندوکتانس | - | - | - | - |
| نصب و راه اندازی نوع | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| دمای عملیاتی | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| سلسله | - | - | - | - |
| اعتبارهای | - | - | - | - |
| رطوبت سطح حساسیت (MSL) | - | - | - | - |
| مقاومت DC (DCR) | - | - | - | - |
| محافظ | - | - | - | - |
| اندازه / ابعاد | - | - | - | - |
| بسته بندی | - | - | - | - |
| وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS | - | - | - | - |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | - | - | - | - |
| توصیف همراه با جزئیات | - | - | - | - |
| تحمل | - | - | - | - |
| کننده بسته بندی دستگاه | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
بارگیری داده های HM71-10220LFTR PDF و مستندات TT Electronics را برای HM71-10220LFTR - TT Electronics بارگیری کنید.
HM71-10470LFTRTT ElectronicsFIXED IND 47UH 500MA 640 MOHM
HM71-10330LFTRTT ElectronicsFIXED IND 33UH 600MA 510 MOHM
HM71-101R0LFTRTT ElectronicsFIXED IND 1UH 2.9A 50 MOHM SMD
HM71-10150LFTRTT ElectronicsFIXED IND 15UH 1.2A 230 MOHM SMD
HM71-103R3LFTRTT ElectronicsFIXED IND 3.3UH 2A 80 MOHM SMD
HM71-10100LFTRTT ElectronicsFIXED IND 10UH 1.1A 160 MOHM SMD
HM71-10221LFTRTT ElectronicsFIXED IND 220UH 200MA 2.65 OHM
HM71-10331LFTRTT ElectronicsFIXED IND 330UH 160MA 3.8 OHM
HM71-10680LFTRTT ElectronicsFIXED IND 68UH 400MA 860 MOHM
HM71-10101LFTRTT ElectronicsFIXED IND 100UH 300MA 1.27 OHM
HM71-10151LFTRTT ElectronicsFIXED IND 150UH 250MA 2 OHM SMD
HM71-104R7LFTRTT ElectronicsFIXED IND 4.7UH 1.5A 90 MOHM SMD
HM71-10102LFTRTT ElectronicsFIXED IND 1MH 70MA 13.8 MOHM SMD
HM71-102R2LFTRTT ElectronicsFIXED IND 2.2UH 2.4A 70 MOHM SMD
HM71-10471LFTRTT ElectronicsFIXED IND 470UH 150MA 5.06 OHM
HM71-101R5LFTRTT ElectronicsFIXED IND 1.5UH 2.8A 50 MOHM SMD
HM70P04KVBSEMI
HM70P04N/Aآدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |














قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.