- Bran***Lewis
- 2026/05/11
برگه های اطلاعات
FRFC Series Z1-Foil (Y4072-76) ~.pdfقیمت بهتری می خواهید؟
به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.
| مقدار | قیمت واحد | قسمتقیمت |
|---|---|---|
| 1+ | $7.412 | $7.41 |
مشخصات فناوری Y407325K0000A0W
مشخصات فنی Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio - Y407325K0000A0W ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio - Y407325K0000A0W
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio |
| تحمل | ±0.05% |
| ضریب دما | ±0.2ppm/°C |
| کننده بسته بندی دستگاه | 1206 |
| اندازه / ابعاد | 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm) |
| سلسله | FRFC |
| حالت پنل | 25 kOhms |
| برق (وات) | 0.3W |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| بسته بندی / مورد | 1206 (3216 Metric) |
| بسته بندی کردن | Tray |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 150°C |
| تعداد ختم | 2 |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | 0.025" (0.64mm) |
| امکانات | Non-Inductive |
| نرخ خرابی | - |
| ترکیب بندی | Metal Foil |
| صفت | شرح |
|---|---|
| وضعیت RoHs | سازگار با استاندارد RoHS غیر سازگار |
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio Y407325K0000A0W دارند.
| ویژگی محصول | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | Y407325K0000T0W | Y407325K0000T9W | Y40732K00000T9W | Y40735K00000T9W |
| سازنده | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | - | - | - | - |
| نرخ خرابی | - | - | - | - |
| بسته بندی کردن | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| تعداد ختم | - | - | - | - |
| تحمل | - | - | - | - |
| ترکیب بندی | - | - | - | - |
| حالت پنل | - | - | - | - |
| دمای عملیاتی | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| برق (وات) | - | - | - | - |
| ضریب دما | - | - | - | - |
| بسته بندی / مورد | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| کننده بسته بندی دستگاه | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| امکانات | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| اندازه / ابعاد | - | - | - | - |
| سلسله | - | - | - | - |
بارگیری داده های Y407325K0000A0W PDF و مستندات Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio را برای Y407325K0000A0W - Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio بارگیری کنید.
Y407312R0000F9RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioFRFC1206 12R000 TCR0.2 1.0% S T
Y407325K0000T9WVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioFRFC1206 25K000 TCR0.2 0.01% S W
Y407310R0000C9RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioFRFC1206 10R000 TCR0.2 0.25% S T
Y407310R0000F0WVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioFRFC1206 10R000 TCR0.2 1.0% B W
Y407325K0000T0WVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioFRFC1206 25K000 TCR0.2 0.01% B Wآدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |














قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.