- Bran***Lewis
- 2026/05/11
مونتاژ/مبدا PCN
TransZorb Plating Site Chg 8/Apr/2021.pdfشماره PCN شماره
TransZorb TVS 17/Sep/2016.pdfمنسوخ PCN/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfبرگه داده HTML
ICTE5.0 - 18C, 1N6373 - 86.pdfمشخصات فناوری 1N6382HE3_A/D
مشخصات فنی Vishay General Semiconductor - Diodes Division - 1N6382HE3_A/D ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه Vishay General Semiconductor - Diodes Division - 1N6382HE3_A/D
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | Vishay General Semiconductor – Diodes Division |
| ولتاژ - معکوس بن بست (نوع) | 8V |
| ولتاژ - بستن (حداکثر) @ IPP | 11.6V |
| ولتاژ - تفکیک (حداقل) | 9.4V |
| نوع | Zener |
| کننده بسته بندی دستگاه | 1.5KE |
| سلسله | Automotive, AEC-Q101, TransZorb® |
| قدرت حفاظت خط | No |
| قدرت - پالس قله | 1500W (1.5kW) |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| بسته بندی / مورد | DO-201AA, DO-27, Axial |
| بسته بندی کردن | Tape & Box (TB) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| نصب و راه اندازی نوع | Through Hole |
| کنونی - قله پالس (10 / 1000μs) | 100A |
| خازن @ فرکانس | - |
| کانال های دو طرفه | 1 |
| شماره محصول پایه | 1N6382 |
| برنامه های کاربردی | Automotive |
| صفت | شرح |
|---|---|
| وضعیت RoHs | سازگار با ROHS3 |
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | 1 (Unlimited) |
| وضعیت رسیدن | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با Vishay General Semiconductor - Diodes Division 1N6382HE3_A/D دارند.
| ویژگی محصول | ||||
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | 1N6383HE3_A/D | 1N6382HE3_A/C | 1N6383HE3_A/C | 1N6382HE3/51 |
| سازنده | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| قدرت - پالس قله | - | - | - | - |
| دمای عملیاتی | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی / مورد | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| نصب و راه اندازی نوع | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| ولتاژ - معکوس بن بست (نوع) | - | - | - | - |
| سلسله | - | - | - | - |
| کانال های دو طرفه | - | - | - | - |
| ولتاژ - بستن (حداکثر) @ IPP | - | - | - | - |
| برنامه های کاربردی | - | - | - | - |
| شماره محصول پایه | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| ولتاژ - تفکیک (حداقل) | - | - | - | - |
| کننده بسته بندی دستگاه | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| نوع | - | - | - | - |
| قدرت حفاظت خط | - | - | - | - |
| خازن @ فرکانس | - | - | - | - |
| بسته بندی کردن | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| کنونی - قله پالس (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
بارگیری داده های 1N6382HE3_A/D PDF و مستندات Vishay General Semiconductor - Diodes Division را برای 1N6382HE3_A/D - Vishay General Semiconductor - Diodes Division بارگیری کنید.
آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |













قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.