- Bran***Lewis
- 2026/05/11
برگه های اطلاعات
PGSMAJ5.0A-100A.pdfمشخصات فناوری PGSMAJ28CAHM2G
مشخصات فنی TSC (Taiwan Semiconductor) - PGSMAJ28CAHM2G ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه TSC (Taiwan Semiconductor) - PGSMAJ28CAHM2G
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | Taiwan Semiconductor |
| ولتاژ - معکوس بن بست (نوع) | 28V |
| ولتاژ - بستن (حداکثر) @ IPP | 45.4V |
| ولتاژ - تفکیک (حداقل) | 31.1V |
| نوع | Zener |
| کننده بسته بندی دستگاه | DO-214AC (SMA) |
| سلسله | Automotive, AEC-Q101, PGSMAJ |
| قدرت حفاظت خط | No |
| قدرت - پالس قله | 400W |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| بسته بندی / مورد | DO-214AC, SMA |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| نصب و راه اندازی نوع | Surface Mount |
| رطوبت سطح حساسیت (MSL) | 1 (Unlimited) |
| کنونی - قله پالس (10 / 1000μs) | 8.8A |
| خازن @ فرکانس | - |
| کانال های دو طرفه | 1 |
| برنامه های کاربردی | Automotive |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با TSC (Taiwan Semiconductor) PGSMAJ28CAHM2G دارند.
| ویژگی محصول | ||||
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | PGSMAJ28CAHR2G | PGSMAJ28CAHF2G | PGSMAJ28CA M2G | PGSMAJ28CAHE2G |
| سازنده | Taiwan Semiconductor Corporation | Taiwan Semiconductor Corporation | TSC (Taiwan Semiconductor) | Taiwan Semiconductor Corporation |
| نصب و راه اندازی نوع | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| نوع | - | - | - | - |
| بسته بندی / مورد | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| خازن @ فرکانس | - | - | - | - |
| رطوبت سطح حساسیت (MSL) | - | - | - | - |
| قدرت حفاظت خط | - | - | - | - |
| ولتاژ - معکوس بن بست (نوع) | - | - | - | - |
| ولتاژ - بستن (حداکثر) @ IPP | - | - | - | - |
| کنونی - قله پالس (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| دمای عملیاتی | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| کانال های دو طرفه | - | - | - | - |
| قدرت - پالس قله | - | - | - | - |
| کننده بسته بندی دستگاه | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| برنامه های کاربردی | - | - | - | - |
| ولتاژ - تفکیک (حداقل) | - | - | - | - |
| سلسله | - | - | - | - |
بارگیری داده های PGSMAJ28CAHM2G PDF و مستندات TSC (Taiwan Semiconductor) را برای PGSMAJ28CAHM2G - TSC (Taiwan Semiconductor) بارگیری کنید.
آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |













قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.