- Bran***Lewis
- 2026/05/11
برگه های اطلاعات
Cylindrical Battery Holders.pdfتغییر وضعیت قسمت PCN
2.73KHz.pdfبرگه داده HTML
Cylindrical Battery Holders.pdfقیمت بهتری می خواهید؟
به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.
| مقدار | قیمت واحد | قسمتقیمت |
|---|---|---|
| 1+ | $0.086 | $0.09 |
مشخصات فناوری FG24X7R2E152KNT06
مشخصات فنی TDK Corporation - FG24X7R2E152KNT06 ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه TDK Corporation - FG24X7R2E152KNT06
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | TDK Corporation |
| ولتاژ - دارای رتبه | 250V |
| تحمل | ±10% |
| ضخامت (حداکثر) | - |
| ضریب دما | X7R |
| اندازه / ابعاد | 0.177' L x 0.118' W (4.50mm x 3.00mm) |
| سلسله | FG |
| اعتبارهای | - |
| بسته بندی / مورد | Radial |
| بسته بندی کردن | Tape & Box (TB) |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| نصب و راه اندازی نوع | Through Hole |
| سبک سرب | Formed Leads |
| فاصله سرب | 0.197' (5.00mm) |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | 0.217' (5.50mm) |
| امکانات | - |
| نرخ خرابی | - |
| ظرفیت خازنی | 1500 pF |
| برنامه های کاربردی | General Purpose |
| صفت | شرح |
|---|---|
| وضعیت RoHs | سازگار با ROHS3 |
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | Not Applicable |
| وضعیت رسیدن | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با TDK Corporation FG24X7R2E152KNT06 دارند.
| ویژگی محصول | ||||
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | FG24X7R2E153KNT06 | FG24X7R2E102KNT06 | FG24X7R2E152KNT00 | FG24X7R2E223KNT06 |
| سازنده | TDK Corporation | TDK Corporation | TDK Corporation | TDK Corporation |
| ولتاژ - دارای رتبه | - | - | - | - |
| امکانات | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| برنامه های کاربردی | - | - | - | - |
| ضخامت (حداکثر) | - | - | - | - |
| فاصله سرب | - | - | - | - |
| دمای عملیاتی | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| سبک سرب | - | - | - | - |
| سلسله | - | - | - | - |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | - | - | - | - |
| تحمل | - | - | - | - |
| بسته بندی / مورد | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| اندازه / ابعاد | - | - | - | - |
| نرخ خرابی | - | - | - | - |
| ظرفیت خازنی | - | - | - | - |
| اعتبارهای | - | - | - | - |
| بسته بندی کردن | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| ضریب دما | - | - | - | - |
| نصب و راه اندازی نوع | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
بارگیری داده های FG24X7R2E152KNT06 PDF و مستندات TDK Corporation را برای FG24X7R2E152KNT06 - TDK Corporation بارگیری کنید.
آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |













قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.