- Bran***Lewis
- 2026/05/11
برگه های اطلاعات
xxCxxDREx Drawing.pdfبرگه داده HTML
xxCxxDREx Drawing.pdfاطلاعات زیست محیطی
Sullins Connector Solutions REACH.pdfقیمت بهتری می خواهید؟
به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.
| مقدار | قیمت واحد | قسمتقیمت |
|---|---|---|
| 1+ | $4.894 | $4.89 |
مشخصات فناوری HSC05DREI
مشخصات فنی Sullins Connector Solutions - HSC05DREI ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه Sullins Connector Solutions - HSC05DREI
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | Sullins Connector Solutions |
| ختم | Solder Eyelet(s) |
| سلسله | - |
| به عنوان خوانده شده | Dual |
| قیر | 0.100" (2.54mm) |
| بسته بندی کردن | Tube |
| دمای عملیاتی | -65°C ~ 125°C |
| تعداد سطرها | 2 |
| تعدادی از موقعیت های / بی / ردیف | 5 |
| تعدادی از موقعیت های | 10 |
| نصب و راه اندازی نوع | Panel Mount |
| مواد - عایق | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| جنس | Female |
| ویژگی فلنج | Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| امکانات | - |
| نوع ارتباط | Full Bellows |
| تماس با مواد | Beryllium Copper |
| تماس با پایان ضخامت | 10.0µin (0.25µm) |
| تماس با پایان | Gold |
| رنگ | Blue |
| نوع کارت | Non Specified - Dual Edge |
| ضخامت کارت | 0.062" (1.57mm) |
| شماره محصول پایه | HSC05 |
| صفت | شرح |
|---|---|
| وضعیت RoHs | سازگار با ROHS3 |
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | Not Applicable |
| وضعیت رسیدن | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با Sullins Connector Solutions HSC05DREI دارند.
| ویژگی محصول | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | HSC05DREI-S93 | HSC05DREI-S734 | HSC05DREI-S13 | HSC05DREN-S734 |
| سازنده | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| سلسله | - | - | - | - |
| تعداد سطرها | - | - | - | - |
| تماس با مواد | - | - | - | - |
| نوع کارت | - | - | - | - |
| ویژگی فلنج | - | - | - | - |
| تعدادی از موقعیت های | - | - | - | - |
| دمای عملیاتی | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| مواد - عایق | - | - | - | - |
| قیر | - | - | - | - |
| تماس با پایان | - | - | - | - |
| نصب و راه اندازی نوع | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| نوع ارتباط | - | - | - | - |
| تعدادی از موقعیت های / بی / ردیف | - | - | - | - |
| ختم | - | - | - | - |
| شماره محصول پایه | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| به عنوان خوانده شده | - | - | - | - |
| تماس با پایان ضخامت | - | - | - | - |
| جنس | - | - | - | - |
| رنگ | - | - | - | - |
| ضخامت کارت | - | - | - | - |
| امکانات | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| بسته بندی کردن | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
بارگیری داده های HSC05DREI PDF و مستندات Sullins Connector Solutions را برای HSC05DREI - Sullins Connector Solutions بارگیری کنید.
HSC05DRASSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
HSC05DRENSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
HSC05DREF-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
HSC05DRES-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
HSC05DREH-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
HSC05DREI-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
HSC05DREF-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
HSC05DREI-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
HSC05DRESSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
HSC05DREN-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
HSC05DREH-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
HSC05DREH-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
HSC05DREFSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
HSC05DRAS-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
HSC05DREHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
HSC05DREN-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
HSC05DREI-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
HSC05DREN-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |














قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.