- Bran***Lewis
- 2026/05/11
برگه های اطلاعات
RNCF Series Datasheet.pdfبرگه داده HTML
Resistor Packaging Spec.pdfقیمت بهتری می خواهید؟
به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.
| مقدار | قیمت واحد | قسمتقیمت |
|---|---|---|
| 1+ | $0.179 | $0.18 |
مشخصات فناوری RNCF2512BTC11R3
مشخصات فنی Stackpole Electronics Inc - RNCF2512BTC11R3 ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه Stackpole Electronics Inc - RNCF2512BTC11R3
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | Stackpole Electronics, Inc. |
| تحمل | ±0.1% |
| ضریب دما | ±50ppm/°C |
| کننده بسته بندی دستگاه | 2512 |
| اندازه / ابعاد | 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) |
| سلسله | RNCF |
| حالت پنل | 11.3 Ohms |
| اعتبارهای | AEC-Q200 |
| برق (وات) | 1W |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| بسته بندی / مورد | 2512 (6432 Metric) |
| بسته بندی کردن | Tape & Reel (TR) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 155°C |
| تعداد ختم | 2 |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | 0.026" (0.65mm) |
| امکانات | Automotive AEC-Q200 |
| نرخ خرابی | - |
| ترکیب بندی | Thin Film |
| شماره محصول پایه | RNCF2512B |
| صفت | شرح |
|---|---|
| وضعیت RoHs | سازگار با ROHS3 |
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | 1 (Unlimited) |
| وضعیت رسیدن | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با Stackpole Electronics Inc RNCF2512BTC11R3 دارند.
| ویژگی محصول | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | RNCF2512BTC11R5 | RNCF2512BTC11K3 | RNCF2512BTC11R8 | RNCF2512BTC118R |
| سازنده | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc |
| نرخ خرابی | - | - | - | - |
| برق (وات) | - | - | - | - |
| کننده بسته بندی دستگاه | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| امکانات | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| شماره محصول پایه | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| ضریب دما | - | - | - | - |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | - | - | - | - |
| سلسله | - | - | - | - |
| اندازه / ابعاد | - | - | - | - |
| حالت پنل | - | - | - | - |
| ترکیب بندی | - | - | - | - |
| دمای عملیاتی | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی کردن | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| تحمل | - | - | - | - |
| بسته بندی / مورد | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| اعتبارهای | - | - | - | - |
| تعداد ختم | - | - | - | - |
بارگیری داده های RNCF2512BTC11R3 PDF و مستندات Stackpole Electronics Inc را برای RNCF2512BTC11R3 - Stackpole Electronics Inc بارگیری کنید.
RNCF2512BTC120KStackpole Electronics IncRES 120K OHM 0.1% 1/2W 2512
RNCF2512BTC11K8Stackpole Electronics IncRES 11.8K OHM 0.1% 1/2W 2512
RNCF2512BTC11K3Stackpole Electronics IncRES 11.3K OHM 0.1% 1/2W 2512
RNCF2512BTC120RStackpole Electronics IncRES 120 OHM 0.1% 3/4W 2512
RNCF2512BTC118KStackpole Electronics IncRES 118K OHM 0.1% 1/2W 2512
RNCF2512BTC11K5Stackpole Electronics IncRES 11.5K OHM 0.1% 1/2W 2512
RNCF2512BTC11R0Stackpole Electronics IncRES 11 OHM 0.1% 1W 2512
RNCF2512BTC115RStackpole Electronics IncRES 115 OHM 0.1% 3/4W 2512
RNCF2512BTC121KStackpole Electronics IncRES 121K OHM 0.1% 1/2W 2512
RNCF2512BTC124KStackpole Electronics IncRES 124K OHM 0.1% 1/2W 2512
RNCF2512BTC127KStackpole Electronics IncRES 127K OHM 0.1% 1/2W 2512
RNCF2512BTC121RStackpole Electronics IncRES 121 OHM 0.1% 3/4W 2512
RNCF2512BTC11K0Stackpole Electronics IncRES 11K OHM 0.1% 1/2W 2512
RNCF2512BTC118RStackpole Electronics IncRES 118 OHM 0.1% 3/4W 2512
RNCF2512BTC11R8Stackpole Electronics IncRES 11.8 OHM 0.1% 1W 2512
RNCF2512BTC115KStackpole Electronics IncRES 115K OHM 0.1% 1/2W 2512
RNCF2512BTC124RStackpole Electronics IncRES 124 OHM 0.1% 3/4W 2512
RNCF2512BTC11R5Stackpole Electronics IncRES 11.5 OHM 0.1% 1W 2512آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |














قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.