- Bran***Lewis
- 2026/05/11
سایر اسناد مرتبط
Manufacturing Notes for SiTime Products.pdfقیمت بهتری می خواهید؟
به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.
| مقدار | قیمت واحد | قسمتقیمت |
|---|---|---|
| 1+ | $0.815 | $0.82 |
مشخصات فناوری SIT1602BIT72-18S-19.200000
مشخصات فنی SiTime - SIT1602BIT72-18S-19.200000 ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه SiTime - SIT1602BIT72-18S-19.200000
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | SiTime |
| ولتاژ - تامین | 1.8V |
| نوع | XO (Standard) |
| طیف گسترده پهنای باند | - |
| اندازه / ابعاد | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| سلسله | SiT1602B |
| اعتبارهای | - |
| بسته بندی / مورد | 4-SMD, No Lead |
| بسته بندی کردن | Strip |
| تولید | HCMOS, LVCMOS |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| نصب و راه اندازی نوع | Surface Mount |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | 0.031" (0.80mm) |
| عملکرد | Standby (Power Down) |
| ثبات فرکانس | ±25ppm |
| فرکانس | 19.2 MHz |
| کنونی - تامین (حداکثر) | 4.1mA |
| رزوناتور پایه | MEMS |
| محدوده مطلق کشیدن (APR) | - |
| صفت | شرح |
|---|---|
| وضعیت RoHs | سازگار با ROHS3 |
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با SiTime SIT1602BIT72-18S-19.200000 دارند.
| ویژگی محصول | ||||
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | SIT1602BIT72-18S-19.200000D | SIT1602BIT72-18S-19.200000E | SIT1602BIT72-18E-33.300000 | SIT1602BIT72-18E-48.000000 |
| سازنده | SiTime | SiTime | SiTime | SiTime |
| بسته بندی کردن | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| رزوناتور پایه | - | - | - | - |
| طیف گسترده پهنای باند | - | - | - | - |
| سلسله | - | - | - | - |
| تولید | - | - | - | - |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | - | - | - | - |
| ولتاژ - تامین | - | - | - | - |
| اندازه / ابعاد | - | - | - | - |
| نصب و راه اندازی نوع | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| محدوده مطلق کشیدن (APR) | - | - | - | - |
| عملکرد | - | - | - | - |
| کنونی - تامین (حداکثر) | - | - | - | - |
| نوع | - | - | - | - |
| ثبات فرکانس | - | - | - | - |
| دمای عملیاتی | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| فرکانس | - | - | - | - |
| اعتبارهای | - | - | - | - |
| بسته بندی / مورد | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
بارگیری داده های SIT1602BIT72-18S-19.200000 PDF و مستندات SiTime را برای SIT1602BIT72-18S-19.200000 - SiTime بارگیری کنید.
آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |













قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.