- Bran***Lewis
- 2026/05/11
برگه های اطلاعات
CPS Series Datasheet.pdfمشخصات فناوری CPS19-NC00A10-SNCCWTNF-AI0BGVAR-W1061-S
مشخصات فنی SCHURTER Inc. - CPS19-NC00A10-SNCCWTNF-AI0BGVAR-W1061-S ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه SCHURTER Inc. - CPS19-NC00A10-SNCCWTNF-AI0BGVAR-W1061-S
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | Schurter |
| امتیاز ولتاژ - DC | 60 V |
| امتیاز ولتاژ - AC | 42 V |
| نوع | Capacitive, Illuminated |
| ختم سبک | Wire Leads |
| عملکرد سوئیچ | On-Mom |
| سلسله | CPS |
| پنل قطع جریان ابعاد | Circular - 19.10mm Dia |
| بسته بندی کردن | Bulk |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 60°C |
| نصب و راه اندازی نوع | Panel Mount, Front |
| زندگی ماشینی | - |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| محافظت در برابر نفوذ | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| چراغانی های ولتاژ (اسمی) | 5 ~ 28 VDC |
| چراغانی نوع، رنگ | LED, Blue/Green |
| امکانات | Ceramic Actuator |
| زندگی الکتریکی | - |
| رتبه فعلی (AMPS) | 100mA (AC/DC) |
| رنگ - محرک / درپوش | Clear (White Filter/Diffuser) |
| جریان | SPST-NC |
| شماره محصول پایه | CPS19-NC |
| نوع محرک | Round, Button, Flush |
| محرک علامت گذاری | EIN |
| صفت | شرح |
|---|---|
| وضعیت RoHs | سازگار با ROHS3 |
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | Vendor Undefined |
| وضعیت رسیدن | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9031 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با SCHURTER Inc. CPS19-NC00A10-SNCCWTNF-AI0BGVAR-W1061-S دارند.
| ویژگی محصول | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | CPS19-NC00A10-SNCCWTNF-AI0BGVAR-W1060-S | CPS19-NC00A10-SNCCWTNF-AI0BGVAR-W1067-S | CPS19-NC00A10-SNCCWTNF-AI0BGVAR-W1065-S | CPS19-NC00A10-SNCCWTNF-AI0BGVAR-W1069-S |
| سازنده | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. |
| محرک علامت گذاری | - | - | - | - |
| شماره محصول پایه | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| چراغانی نوع، رنگ | - | - | - | - |
| امکانات | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| سلسله | - | - | - | - |
| زندگی الکتریکی | - | - | - | - |
| بسته بندی کردن | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| رتبه فعلی (AMPS) | - | - | - | - |
| پنل قطع جریان ابعاد | - | - | - | - |
| دمای عملیاتی | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| امتیاز ولتاژ - DC | - | - | - | - |
| جریان | - | - | - | - |
| عملکرد سوئیچ | - | - | - | - |
| محافظت در برابر نفوذ | - | - | - | - |
| زندگی ماشینی | - | - | - | - |
| نوع محرک | - | - | - | - |
| نوع | - | - | - | - |
| چراغانی های ولتاژ (اسمی) | - | - | - | - |
| رنگ - محرک / درپوش | - | - | - | - |
| نصب و راه اندازی نوع | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| امتیاز ولتاژ - AC | - | - | - | - |
| ختم سبک | - | - | - | - |
بارگیری داده های CPS19-NC00A10-SNCCWTNF-AI0BGVAR-W1061-S PDF و مستندات SCHURTER Inc. را برای CPS19-NC00A10-SNCCWTNF-AI0BGVAR-W1061-S - SCHURTER Inc. بارگیری کنید.
CPS19-NC00A10-SNCCWTNF-AI0BGVAR-W1068-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTNF-AI0BGVAR-W1056-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTNF-AI0BGVAR-W1059-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTNF-AI0BGVAR-W1069-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTNF-AI0BGVAR-W1070-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTNF-AI0BGVAR-W1062-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTNF-AI0BGVAR-W1067-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTNF-AI0BGVAR-W1057-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTNF-AI0BGVAR-W1066-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTNF-AI0BGVAR-W1065-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTNF-AI0BGVAR-W1060-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTNF-AI0BGVAR-W1063-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTNF-AI0BGVAR-W1064-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTNF-AI0BGVAR-W1053-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTNF-AI0BGVAR-W1058-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTNF-AI0BGVAR-W1054-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTNF-AI0BGVAR-W1055-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTNF-AI0BGVAR-W1052-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42Vآدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |














قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.