- Bran***Lewis
- 2026/05/11
قیمت بهتری می خواهید؟
به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.
| مقدار | قیمت واحد | قسمتقیمت |
|---|---|---|
| 1+ | $4.49 | $4.49 |
مشخصات فناوری ZW-14-12-S-S-300-430
مشخصات فنی Samtec Inc. - ZW-14-12-S-S-300-430 ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه Samtec Inc. - ZW-14-12-S-S-300-430
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | Samtec, Inc. |
| ختم | Solder |
| سلسله | Flex Stack, ZW |
| فاصله ردیف | - |
| قیر | 0.100" (2.54mm) |
| بسته بندی کردن | Bulk |
| تعداد سطرها | 1 |
| تعدادی از موقعیت های | 14 |
| نصب و راه اندازی نوع | Through Hole |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| طول - دم | 0.430" (10.922mm) |
| طول - ارتفاع پشته | 0.300" (7.620mm) |
| طول - پست (جفت گیری) | 0.300" (7.620mm) |
| طول - پین کلی | 1.030" (26.162mm) |
| تماس با پایان ضخامت - پست (جفت گیری) | 30.0µin (0.76µm) |
| تماس با پایان - پست (جفت گیری) | Gold |
| رنگ | Black |
| شماره محصول پایه | ZW-14-12 |
| صفت | شرح |
|---|---|
| وضعیت RoHs | سازگار با ROHS3 |
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با Samtec Inc. ZW-14-12-S-S-300-430 دارند.
| ویژگی محصول | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | ZW-14-12-S-S-500-430 | ZW-14-12-S-S-400-130 | ZW-14-12-S-S-600-130 | ZW-14-12-S-S-400-130-LL |
| سازنده | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| تماس با پایان - پست (جفت گیری) | - | - | - | - |
| شماره محصول پایه | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| بسته بندی کردن | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| رنگ | - | - | - | - |
| تعدادی از موقعیت های | - | - | - | - |
| سلسله | - | - | - | - |
| تماس با پایان ضخامت - پست (جفت گیری) | - | - | - | - |
| فاصله ردیف | - | - | - | - |
| ختم | - | - | - | - |
| طول - پین کلی | - | - | - | - |
| تعداد سطرها | - | - | - | - |
| نصب و راه اندازی نوع | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| طول - ارتفاع پشته | - | - | - | - |
| طول - دم | - | - | - | - |
| قیر | - | - | - | - |
| طول - پست (جفت گیری) | - | - | - | - |
بارگیری داده های ZW-14-12-S-S-300-430 PDF و مستندات Samtec Inc. را برای ZW-14-12-S-S-300-430 - Samtec Inc. بارگیری کنید.
ZW-14-12-S-S-400-130-LLSamtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-T-S-250-140Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-L-S-400-130Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-L-S-500-150Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-L-S-550-120Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-S-S-600-130Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-L-D-688-125Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 28POS
ZW-14-12-L-S-665-140Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-S-S-665-140Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-S-S-400-130Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-S-S-500-430Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-L-D-500-100Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 28POS
ZW-14-12-T-S-375-400Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-L-S-590-110Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-T-D-385-325Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 28POS
ZW-14-12-S-S-500-100-LLSamtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-L-S-400-130-LLSamtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POSآدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |














قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.