- Bran***Lewis
- 2026/05/11
قیمت بهتری می خواهید؟
به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.
| مقدار | قیمت واحد | قسمتقیمت |
|---|---|---|
| 1+ | $4.80 | $4.80 |
مشخصات فناوری TW-17-09-T-D-177-140
مشخصات فنی Samtec Inc. - TW-17-09-T-D-177-140 ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه Samtec Inc. - TW-17-09-T-D-177-140
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | Samtec, Inc. |
| ختم | Solder |
| سلسله | TW |
| فاصله ردیف | 0.079" (2.00mm) |
| قیر | 0.079" (2.00mm) |
| بسته بندی کردن | Bulk |
| تعداد سطرها | 2 |
| تعدادی از موقعیت های | 34 |
| نصب و راه اندازی نوع | Through Hole |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| طول - دم | 0.140" (3.556mm) |
| طول - ارتفاع پشته | 0.177" (4.496mm) |
| طول - پست (جفت گیری) | 0.139" (3.531mm) |
| طول - پین کلی | 0.456" (11.582mm) |
| تماس با پایان ضخامت - پست (جفت گیری) | - |
| تماس با پایان - پست (جفت گیری) | Tin |
| رنگ | Black |
| شماره محصول پایه | TW-17-09 |
| صفت | شرح |
|---|---|
| وضعیت RoHs | سازگار با ROHS3 |
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با Samtec Inc. TW-17-09-T-D-177-140 دارند.
| ویژگی محصول | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | TW-17-09-L-D-150-120 | TW-17-09-L-D-215-110 | TW-17-09-T-D-270-090 | TW-17-09-L-D-167-118 |
| سازنده | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| بسته بندی کردن | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| تعدادی از موقعیت های | - | - | - | - |
| تماس با پایان ضخامت - پست (جفت گیری) | - | - | - | - |
| طول - پست (جفت گیری) | - | - | - | - |
| طول - پین کلی | - | - | - | - |
| فاصله ردیف | - | - | - | - |
| تعداد سطرها | - | - | - | - |
| نصب و راه اندازی نوع | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| ختم | - | - | - | - |
| طول - دم | - | - | - | - |
| قیر | - | - | - | - |
| شماره محصول پایه | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| طول - ارتفاع پشته | - | - | - | - |
| تماس با پایان - پست (جفت گیری) | - | - | - | - |
| سلسله | - | - | - | - |
| رنگ | - | - | - | - |
TW-17-10-G-D-340-100Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-09-G-D-210-120Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-10-G-S-360-125Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 17POS
TW-17-09-G-D-235-120Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-09-L-D-160-130Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-09-T-D-215-095Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-09-T-S-250-SMSamtec Inc.2.00 MM FLEX STACK, FLEXIBLE BOA
TW-17-10-L-D-360-130Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-09-L-D-150-120Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-09-L-D-215-110Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-09-G-D-200-095Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-09-L-D-220-SM-P-TRSamtec Inc.2.00 MM FLEX STACK, FLEXIBLE BOA
TW-17-10-L-D-310-115Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-09-S-D-235-090Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-09-L-D-167-118Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-09-T-D-270-090Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-10-G-D-235-110Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-10-L-D-180-175Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POSآدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |














قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.