- Bran***Lewis
- 2026/05/11
قیمت بهتری می خواهید؟
به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.
| مقدار | قیمت واحد | قسمتقیمت |
|---|---|---|
| 1+ | $0.45 | $0.45 |
مشخصات فناوری TSW-102-28-L-S
مشخصات فنی Samtec Inc. - TSW-102-28-L-S ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه Samtec Inc. - TSW-102-28-L-S
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | Samtec, Inc. |
| امتیاز ولتاژ | - |
| ختم | Solder |
| سبک | Board to Board or Cable |
| کفن | Unshrouded |
| سلسله | TSW |
| فاصله ردیف - جفتگیری | - |
| پیچ - جفتگیری | 0.100" (2.54mm) |
| بسته بندی کردن | Bulk |
| تماس با طول کل | 1.130" (28.70mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| تعداد سطرها | 1 |
| تعدادی از موقعیت های جهتدار | All |
| تعدادی از موقعیت های | 2 |
| نصب و راه اندازی نوع | Through Hole |
| مواد اشتعال رتبه | UL94 V-0 |
| جفت تخمگذار ارتفاعات | - |
| دیفرانسیل انتقال داده | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| ارتفاع عایق | 0.100" (2.54mm) |
| عایق رنگ | Black |
| محافظت در برابر نفوذ | - |
| امکانات | - |
| نوع چفت و بست | Push-Pull |
| رتبه فعلی (AMPS) | - |
| نوع ارتباط | Male Pin |
| تماس با شکل | Square |
| تماس با مواد | Phosphor Bronze |
| تماس با طول - پست | 0.800" (20.32mm) |
| تماس با طول - جفتگیری | 0.230" (5.84mm) |
| تماس با پایان ضخامت - پست | - |
| تماس با پایان ضخامت - جفتگیری | 10.0µin (0.25µm) |
| تماس با پایان - پست | Tin |
| تماس با پایان - جفتگیری | Gold |
| نوع اتصال | Header |
| شماره محصول پایه | TSW-102 |
| برنامه های کاربردی | - |
| صفت | شرح |
|---|---|
| وضعیت RoHs | سازگار با ROHS3 |
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با Samtec Inc. TSW-102-28-L-S دارند.
| ویژگی محصول | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | TSW-102-28-L-S-RA | TSW-102-28-L-D | TSW-102-28-G-S | TSW-102-28-L-D-RA |
| سازنده | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| محافظت در برابر نفوذ | - | - | - | - |
| نصب و راه اندازی نوع | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| تعدادی از موقعیت های جهتدار | - | - | - | - |
| تماس با شکل | - | - | - | - |
| دیفرانسیل انتقال داده | - | - | - | - |
| سلسله | - | - | - | - |
| رتبه فعلی (AMPS) | - | - | - | - |
| نوع چفت و بست | - | - | - | - |
| نوع ارتباط | - | - | - | - |
| مواد اشتعال رتبه | - | - | - | - |
| تعداد سطرها | - | - | - | - |
| تماس با پایان ضخامت - جفتگیری | - | - | - | - |
| نوع اتصال | - | - | - | - |
| تماس با پایان - جفتگیری | - | - | - | - |
| امکانات | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| تماس با مواد | - | - | - | - |
| فاصله ردیف - جفتگیری | - | - | - | - |
| ارتفاع عایق | - | - | - | - |
| تماس با طول کل | - | - | - | - |
| برنامه های کاربردی | - | - | - | - |
| سبک | - | - | - | - |
| تعدادی از موقعیت های | - | - | - | - |
| تماس با پایان - پست | - | - | - | - |
| دمای عملیاتی | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی کردن | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| ختم | - | - | - | - |
| کفن | - | - | - | - |
| تماس با پایان ضخامت - پست | - | - | - | - |
| عایق رنگ | - | - | - | - |
| تماس با طول - جفتگیری | - | - | - | - |
| امتیاز ولتاژ | - | - | - | - |
| شماره محصول پایه | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| جفت تخمگذار ارتفاعات | - | - | - | - |
| تماس با طول - پست | - | - | - | - |
| پیچ - جفتگیری | - | - | - | - |
TSW-102-28-S-S-RASamtec Inc.CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
TSW-102-28-G-S-RASamtec Inc.CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
TSW-102-28-L-D-RASamtec Inc.CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
TSW-102-28-T-DSamtec Inc.CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
TSW-102-28-G-DSamtec Inc.CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
TSW-102-28-G-QSamtec Inc.CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
TSW-102-28-G-SSamtec Inc.CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
TSW-102-28-S-D-RASamtec Inc.CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
TSW-102-28-T-D-RASamtec Inc.CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
TSW-102-28-S-DSamtec Inc.CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
TSW-102-28-S-D-NASamtec Inc.CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
TSW-102-28-L-S-RASamtec Inc.CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
TSW-102-28-F-S-RASamtec Inc.CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
TSW-102-28-L-QSamtec Inc.CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
TSW-102-28-S-SSamtec Inc.CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
TSW-102-28-G-D-RASamtec Inc.CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
TSW-102-28-S-QSamtec Inc.CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
TSW-102-28-L-DSamtec Inc.CONN HEADER VERT 4POS 2.54MMآدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |














قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.