- Bran***Lewis
- 2026/05/11
برگه داده HTML
HW (SM) Series Datasheet.pdfمشخصات فناوری HW-28-09-G-S-325-SM
مشخصات فنی Samtec Inc. - HW-28-09-G-S-325-SM ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه Samtec Inc. - HW-28-09-G-S-325-SM
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | Samtec, Inc. |
| ختم | Solder |
| سلسله | Flex Stack, HW |
| فاصله ردیف | - |
| قیر | 0.100" (2.54mm) |
| بسته بندی کردن | Bulk |
| تعداد سطرها | 1 |
| تعدادی از موقعیت های | 28 |
| نصب و راه اندازی نوع | Surface Mount |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| طول - دم | - |
| طول - ارتفاع پشته | 0.325" (8.255mm) |
| طول - پست (جفت گیری) | 0.340" (8.636mm) |
| طول - پین کلی | 0.665" (16.891mm) |
| تماس با پایان ضخامت - پست (جفت گیری) | 10.0µin (0.25µm) |
| تماس با پایان - پست (جفت گیری) | Gold |
| رنگ | Black |
| شماره محصول پایه | HW-28-09 |
| صفت | شرح |
|---|---|
| وضعیت RoHs | سازگار با ROHS3 |
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با Samtec Inc. HW-28-09-G-S-325-SM دارند.
| ویژگی محصول | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | HW-28-09-H-S-325-SM | HW-28-09-G-S-375-SM | HW-28-09-G-S-350-SM | HW-28-09-G-S-250-SM |
| سازنده | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| تعداد سطرها | - | - | - | - |
| بسته بندی کردن | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| طول - ارتفاع پشته | - | - | - | - |
| قیر | - | - | - | - |
| فاصله ردیف | - | - | - | - |
| رنگ | - | - | - | - |
| شماره محصول پایه | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| نصب و راه اندازی نوع | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| سلسله | - | - | - | - |
| ختم | - | - | - | - |
| تعدادی از موقعیت های | - | - | - | - |
| تماس با پایان - پست (جفت گیری) | - | - | - | - |
| تماس با پایان ضخامت - پست (جفت گیری) | - | - | - | - |
| طول - پین کلی | - | - | - | - |
| طول - دم | - | - | - | - |
| طول - پست (جفت گیری) | - | - | - | - |
بارگیری داده های HW-28-09-G-S-325-SM PDF و مستندات Samtec Inc. را برای HW-28-09-G-S-325-SM - Samtec Inc. بارگیری کنید.
HW-28-09-G-D-440-SMSamtec Inc.CONN HDR 56POS 0.1 STACK SMD
HW-28-09-G-D-350-SMSamtec Inc.CONN HDR 56POS 0.1 STACK SMD
HW-28-09-G-S-350-SMSamtec Inc.CONN HDR 28POS 0.1 STACK SMD
HW-28-09-FM-S-375-SMSamtec Inc.CONN HDR 28POS 0.1 STACK SMD
HW-28-09-G-S-475-SMSamtec Inc.CONN HDR 28POS 0.1 STACK SMD
HW-28-09-FM-S-575-SMSamtec Inc.CONN HDR 28POS 0.1 STACK SMD
HW-28-09-H-S-475-SMSamtec Inc.CONN HDR 28POS 0.1 STACK SMD
HW-28-09-G-S-575-SMSamtec Inc.CONN HDR 28POS 0.1 STACK SMD
HW-28-09-G-S-375-SMSamtec Inc.CONN HDR 28POS 0.1 STACK SMD
HW-28-09-G-D-250-SMSamtec Inc.CONN HDR 56POS 0.1 STACK SMD
HW-28-09-G-S-250-SMSamtec Inc.CONN HDR 28POS 0.1 STACK SMD
HW-28-09-H-S-575-SMSamtec Inc.CONN HDR 28POS 0.1 STACK SMD
HW-28-09-G-D-475-SMSamtec Inc.CONN HDR 56POS 0.1 STACK SMD
HW-28-09-H-S-290-SMSamtec Inc.CONN HDR 28POS 0.1 STACK SMD
HW-28-09-FM-S-475-SMSamtec Inc.CONN HDR 28POS 0.1 STACK SMD
HW-28-09-H-S-375-SMSamtec Inc.CONN HDR 28POS 0.1 STACK SMD
HW-28-09-G-S-290-SMSamtec Inc.CONN HDR 28POS 0.1 STACK SMD
HW-28-09-H-S-325-SMSamtec Inc.CONN HDR 28POS 0.1 STACK SMDآدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |














قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.