- Bran***Lewis
- 2026/05/11
مشخصات فناوری BTS-125-01-L-D-A-K
مشخصات فنی Samtec Inc. - BTS-125-01-L-D-A-K ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه Samtec Inc. - BTS-125-01-L-D-A-K
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | Samtec, Inc. |
| سلسله | BTS |
| قیر | 0.025" (0.64mm) |
| بسته بندی کردن | Tube |
| تعداد سطرها | 2 |
| تعدادی از موقعیت های | 250 |
| نصب و راه اندازی نوع | Surface Mount |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| جفت تخمگذار ارتفاعات | 5mm |
| ارتفاع از انجمن | 0.160" (4.06mm) |
| امکانات | Board Guide, Pick and Place |
| تماس با پایان ضخامت | 10.0µin (0.25µm) |
| تماس با پایان | Gold |
| نوع اتصال | Socket, Outer Shroud Contacts |
| شماره محصول پایه | BTS-125 |
| صفت | شرح |
|---|---|
| وضعیت RoHs | سازگار با ROHS3 |
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با Samtec Inc. BTS-125-01-L-D-A-K دارند.
| ویژگی محصول | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | BTS-125-01-L-D-A-TR | BTS-125-01-H-D-A-K | BTS-125-01-F-D-A-K | BTS-125-01-L-D-A |
| سازنده | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| بسته بندی کردن | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| تعدادی از موقعیت های | - | - | - | - |
| نوع اتصال | - | - | - | - |
| تعداد سطرها | - | - | - | - |
| جفت تخمگذار ارتفاعات | - | - | - | - |
| ارتفاع از انجمن | - | - | - | - |
| شماره محصول پایه | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| تماس با پایان ضخامت | - | - | - | - |
| سلسله | - | - | - | - |
| قیر | - | - | - | - |
| نصب و راه اندازی نوع | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| تماس با پایان | - | - | - | - |
| امکانات | - | - | - | Simultaneous Sampling |
BTS-150-01-F-D-KSamtec Inc.CONN SOCKET 300POS SMD GOLD
BTS-150-01-F-D-EM2Samtec Inc.CONN SOCKET 300POS EDGE MNT GOLD
BTS-100-01-L-D-TRSamtec Inc.CONN SOCKET 200POS SMD GOLD
BTS-125-01-L-D-A-TRSamtec Inc.CONN SOCKET 250POS SMD GOLD
BTS-125-01-F-D-KSamtec Inc.CONN SOCKET 250POS SMD GOLD
BTS-125-01-H-D-A-KSamtec Inc.CONN SOCKET 250POS SMD GOLD
BTS-125-01-F-D-A-KSamtec Inc.CONN SOCKET 250POS SMD GOLD
BTS-125-01-L-D-KSamtec Inc.CONN SOCKET 250POS SMD GOLD
BTS-150-01-F-D-A-KSamtec Inc.CONN SOCKET 300POS SMD GOLD
BTS-125-01-F-D-ASamtec Inc.CONN SOCKET 250POS SMD GOLD
BTS-125-01-H-D-ASamtec Inc.CONN SOCKET 250POS SMD GOLD
BTS-150-01-F-DSamtec Inc.CONN SOCKET 300POS SMD GOLD
BTS-125-01-L-D-EM2Samtec Inc.CONN SOCKET 250POS EDGE MNT GOLD
BTS-150-01-F-D-ASamtec Inc.CONN SOCKET 300POS SMD GOLD
BTS-125-01-F-DSamtec Inc.CONN SOCKET 250POS SMD GOLD
BTS-125-01-L-DSamtec Inc.CONN SOCKET 250POS SMD GOLD
BTS-150-01-H-D-ASamtec Inc.CONN SOCKET 300POS SMD GOLD
BTS-125-01-L-D-ASamtec Inc.CONN SOCKET 250POS SMD GOLDآدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |














قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.