- Bran***Lewis
- 2026/05/11
مونتاژ/مبدا PCN
Traics/SCRs Dev Wafer Dia Chg 8/Jul/2016.pdfقیمت بهتری می خواهید؟
به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.
| مقدار | قیمت واحد | قسمتقیمت |
|---|---|---|
| 1+ | $0.395 | $0.40 |
| 10+ | $0.327 | $3.27 |
| 30+ | $0.294 | $8.82 |
| 100+ | $0.26 | $26.00 |
| 500+ | $0.22 | $110.00 |
| 1000+ | $0.209 | $209.00 |
مشخصات فناوری T835-600B-TR
مشخصات فنی STMicroelectronics - T835-600B-TR ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه STMicroelectronics - T835-600B-TR
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | STMicroelectronics |
| ولتاژ - حالت خاموش | 600 V |
| ولتاژ - دروازه ماشه (VGT) (حداکثر) | 1.3 V |
| نوع ترایاک | Alternistor - Snubberless |
| کننده بسته بندی دستگاه | DPAK |
| سلسله | Snubberless™ |
| بسته بندی / مورد | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| بسته بندی کردن | Tape & Reel (TR) |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| نصب و راه اندازی نوع | Surface Mount |
| در حال حاضر - در دولت (آن (RMS)) (حداکثر) | 8 A |
| کنونی - غیر تشکر خروش 50، 60Hz قدرت (ITSM) | 80A, 84A |
| در حال حاضر - نگه دارید (IH) (حداکثر) | 35 mA |
| کنونی - دروازه ماشه (IGT) (حداکثر) | 35 mA |
| پیکر بندی | Single |
| شماره محصول پایه | T835 |
| صفت | شرح |
|---|---|
| وضعیت RoHs | سازگار با ROHS3 |
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | 1 (Unlimited) |
| وضعیت رسیدن | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.30.0080 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با STMicroelectronics T835-600B-TR دارند.
| ویژگی محصول | ||||
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | T835-800B-TR | T835-600G-TR | T835-600B | T835-600G |
| سازنده | STMicroelectronics | STMicroelectronics | STMicroelectronics | STMicroelectronics |
| بسته بندی کردن | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| کنونی - دروازه ماشه (IGT) (حداکثر) | - | - | - | - |
| ولتاژ - حالت خاموش | - | - | - | - |
| کنونی - غیر تشکر خروش 50، 60Hz قدرت (ITSM) | - | - | - | - |
| کننده بسته بندی دستگاه | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| نوع ترایاک | - | - | - | - |
| شماره محصول پایه | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| در حال حاضر - در دولت (آن (RMS)) (حداکثر) | - | - | - | - |
| در حال حاضر - نگه دارید (IH) (حداکثر) | - | - | - | - |
| پیکر بندی | - | - | - | S/H-ADC |
| ولتاژ - دروازه ماشه (VGT) (حداکثر) | - | - | - | - |
| بسته بندی / مورد | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| دمای عملیاتی | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| سلسله | - | - | - | - |
| نصب و راه اندازی نوع | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
بارگیری داده های T835-600B-TR PDF و مستندات STMicroelectronics را برای T835-600B-TR - STMicroelectronics بارگیری کنید.
T835-600STMicroelectronics
T830T-8FPSTMicroelectronics
T835-400B-TRSTMicroelectronics
T835-800G-TRSTMicroelectronics
T835-400BTRSTMicroelectronics
T835-800BSTMicroelectronics
T830N18TOFCypress Semiconductor (Infineon Technologies)IGBT Module
T830N16TOFCypress Semiconductor (Infineon Technologies)IGBT Moduleآدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |













قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.