- Bran***Lewis
- 2026/05/11
برگه های اطلاعات
Cylindrical Battery Holders.pdfبسته بندی PCN
2.73KHz.pdfمنسوخ PCN/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfمشخصات فناوری ISL78211ARZ-T
مشخصات فنی Renesas Electronics America Inc - ISL78211ARZ-T ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه Renesas Electronics America Inc - ISL78211ARZ-T
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | Renesas Electronics Corporation |
| ولتاژ - خروجی | 0.3V ~ 1.5V |
| ولتاژ ورودی - | 5V ~ 21V |
| کننده بسته بندی دستگاه | 40-QFN (6x6) |
| سلسله | - |
| بسته بندی / مورد | 40-VFQFN Exposed Pad |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| بسته بندی کردن | Tape & Reel (TR) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C |
| تعداد خروجی | 1 |
| نصب و راه اندازی نوع | Surface Mount |
| شماره محصول پایه | ISL78211 |
| برنامه های کاربردی | Converter, Intel IMVP-6 |
| صفت | شرح |
|---|---|
| وضعیت RoHs | سازگار با ROHS3 |
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | 2 (1 Year) |
| وضعیت رسیدن | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با Renesas Electronics America Inc ISL78211ARZ-T دارند.
| ویژگی محصول | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | ISL78211ARZ-T | ISL78210ARUZ-T | ISL78210ARUZ-T7A | ISL78211ARZ |
| سازنده | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc |
| سلسله | - | - | - | - |
| شماره محصول پایه | ISL78211 | ISL78210 | ISL78210 | ISL78211 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C | -40°C ~ 105°C | -40°C ~ 105°C | -40°C ~ 105°C |
| ولتاژ ورودی - | 5V ~ 21V | 3.3V ~ 25V | 3.3V ~ 25V | 5V ~ 21V |
| بسته بندی کردن | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tube |
| برنامه های کاربردی | Converter, Intel IMVP-6 | Power Supply, Automotive Applications | Power Supply, Automotive Applications | Converter, Intel IMVP-6 |
| کننده بسته بندی دستگاه | 40-QFN (6x6) | 16-UTQFN (2.6x1.8) | 16-UTQFN (2.6x1.8) | 40-QFN (6x6) |
| بسته بندی / مورد | 40-VFQFN Exposed Pad | 16-UFQFN | 16-UFQFN | 40-VFQFN Exposed Pad |
| ولتاژ - خروجی | 0.3V ~ 1.5V | 0.5V ~ 3.3V | 0.5V ~ 3.3V | 0.3V ~ 1.5V |
| نصب و راه اندازی نوع | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| تعداد خروجی | 1 | 1 | 1 | 1 |
بارگیری داده های ISL78211ARZ-T PDF و مستندات Renesas Electronics America Inc را برای ISL78211ARZ-T - Renesas Electronics America Inc بارگیری کنید.
ISL78206AVEZ-TRIntersil (Renesas Electronics Corporation)
ISL78208ARZ-T7ARenesas
ISL78211ARZRenesas Electronics America IncIC REG CONV INTEL 1OUT 40QFN
ISL78214ARZ-TR5303AIntersil (Renesas Electronics Corporation)
ISL78206AVEZ-TR5506Renesas Electronics America IncIC REG BUCK ADJ 2.5A 20HTSSOP
ISL7820BARZINTERSILLآدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |














قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.