- Bran***Lewis
- 2026/05/11
برگه های اطلاعات
Cylindrical Battery Holders.pdfقیمت بهتری می خواهید؟
به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.
| مقدار | قیمت واحد | قسمتقیمت |
|---|---|---|
| 1+ | $61.52 | $61.52 |
مشخصات فناوری RP10-123.3SE/P/M1-HC
مشخصات فنی Recom Power - RP10-123.3SE/P/M1-HC ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه Recom Power - RP10-123.3SE/P/M1-HC
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | RECOM Power |
| ولتاژ - خروجی 3 | - |
| ولتاژ - خروجی 2 | - |
| ولتاژ - خروجی 1 | 3.3V |
| ولتاژ - جداسازی | 1.6 kV |
| ولتاژ - ورودی (حداقل) | 9V |
| ولتاژ ورودی - (حداکثر) | 18V |
| نوع | Isolated Module |
| اندازه / ابعاد | 2.00' L x 1.00' W x 0.40' H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) |
| سلسله | POWERLINE RP10-E (10W) |
| برق (وات) | 10 W |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| بسته بندی / مورد | 6-DIP Module |
| بسته بندی کردن | Tube |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| تعداد خروجی | 1 |
| نصب و راه اندازی نوع | Through Hole |
| امکانات | Remote On/Off, OCP, OVP, SCP |
| بهره وری | 80% |
| کنونی - خروجی (حداکثر) | 2A |
| ویژگی های کنترل | Enable, Active High |
| شماره محصول پایه | RP10-123.3 |
| برنامه های کاربردی | ITE (Commercial) |
| صفت | شرح |
|---|---|
| وضعیت RoHs | سازگار با ROHS3 |
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | 1 (Unlimited) |
| وضعیت رسیدن | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با Recom Power RP10-123.3SE/P/M1-HC دارند.
| ویژگی محصول | ||||
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | RP10-123.3SE/N/M1-HC | RP10-123.3SE/M1-HC | RP10-123.3SE/P/M1 | RP10-123.3SE/P-HC |
| سازنده | Recom Power | Recom Power | Recom Power | Recom Power |
| سلسله | - | - | - | - |
| ولتاژ - خروجی 3 | - | - | - | - |
| ولتاژ - خروجی 2 | - | - | - | - |
| بسته بندی / مورد | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| نصب و راه اندازی نوع | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| دمای عملیاتی | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| شماره محصول پایه | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| ولتاژ - جداسازی | - | - | - | - |
| بسته بندی کردن | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| ویژگی های کنترل | - | - | - | - |
| ولتاژ - خروجی 1 | - | - | - | - |
| نوع | - | - | - | - |
| ولتاژ ورودی - (حداکثر) | - | - | - | - |
| کنونی - خروجی (حداکثر) | - | - | - | - |
| برق (وات) | - | - | - | - |
| بهره وری | - | - | - | - |
| ولتاژ - ورودی (حداقل) | - | - | - | - |
| اندازه / ابعاد | - | - | - | - |
| تعداد خروجی | - | - | - | - |
| امکانات | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| برنامه های کاربردی | - | - | - | - |
بارگیری داده های RP10-123.3SE/P/M1-HC PDF و مستندات Recom Power را برای RP10-123.3SE/P/M1-HC - Recom Power بارگیری کنید.
آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |













قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.