- Bran***Lewis
- 2026/05/11
قیمت بهتری می خواهید؟
به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.
| مقدار | قیمت واحد | قسمتقیمت |
|---|---|---|
| 1+ | $3.358 | $3.36 |
مشخصات فناوری V151C6KBYOMI
مشخصات فنی Omron Electronics Inc-EMC Div - V151C6KBYOMI ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه Omron Electronics Inc-EMC Div - V151C6KBYOMI
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | Omron Electronic Components |
| امتیاز ولتاژ - DC | 125 V |
| امتیاز ولتاژ - AC | 250 V |
| ختم سبک | Quick Connect - 0.250' (6.3mm) |
| عملکرد سوئیچ | On-Mom |
| سلسله | V |
| نیروی انتشار | 80gf |
| Pretravel | 0.047' (1.2mm) |
| بسته بندی کردن | Bulk |
| Overtravel | 0.040' (1.0mm) |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 80°C |
| عامل مکان | 0.579' (14.7mm) |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| نیروی عملیاتی | 400gf |
| نصب و راه اندازی نوع | Chassis Mount |
| زندگی ماشینی | 50,000,000 Cycles |
| محافظت در برابر نفوذ | IP40 |
| امکانات | - |
| زندگی الکتریکی | 100,000 Cycles |
| دیفرانسیل سفر | 0.016' (0.4mm) |
| رتبه فعلی (AMPS) | 15A (AC), 600mA (DC) |
| جریان | SPDT |
| شماره محصول پایه | V151 |
| نوع محرک | Round (Pin Plunger) |
| صفت | شرح |
|---|---|
| وضعیت RoHs | RoHS سازگار |
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9040 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با Omron Electronics Inc-EMC Div V151C6KBYOMI دارند.
| ویژگی محصول | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | V151C6KBYOMI | V151C26KBYOMI | V151CA40 | V151CA32 |
| سازنده | Omron Electronics Inc-EMC Div | Omron Electronics Inc-EMC Div | Harris Corporation | Littelfuse Inc. |
| نوع محرک | Round (Pin Plunger) | Round (Pin Plunger) | - | - |
| دیفرانسیل سفر | 0.016' (0.4mm) | 0.016' (0.4mm) | - | - |
| نیروی عملیاتی | 400gf | 400gf | - | - |
| عامل مکان | 0.579' (14.7mm) | 0.579' (14.7mm) | - | - |
| Pretravel | 0.047' (1.2mm) | 0.047' (1.2mm) | - | - |
| نصب و راه اندازی نوع | Chassis Mount | Chassis Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Overtravel | 0.040' (1.0mm) | 0.040' (1.0mm) | - | - |
| امتیاز ولتاژ - DC | 125 V | 125 V | - | - |
| زندگی الکتریکی | 100,000 Cycles | 100,000 Cycles | - | - |
| شماره محصول پایه | V151 | V151 | - | - |
| نیروی انتشار | 80gf | 80gf | - | - |
| سلسله | V | V | CA | CA |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 80°C | -25°C ~ 80°C | - | - |
| امتیاز ولتاژ - AC | 250 V | 250 V | - | - |
| بسته بندی کردن | Bulk | Bulk | Bag | Bag |
| امکانات | - | - | - | - |
| محافظت در برابر نفوذ | IP40 | IP40 | - | - |
| عملکرد سوئیچ | On-Mom | On-Mom | - | - |
| جریان | SPDT | SPDT | - | - |
| رتبه فعلی (AMPS) | 15A (AC), 600mA (DC) | 15A (AC), 600mA (DC) | - | - |
| ختم سبک | Quick Connect - 0.250' (6.3mm) | Quick Connect - 0.187' (4.7mm) | - | - |
| زندگی ماشینی | 50,000,000 Cycles | 50,000,000 Cycles | - | - |
V151C01C-BRB00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V151CA40Littelfuse Inc.VARISTOR 240V 20KA DISC 40MM
V151B20C-ARC00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V151C02C-00000-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V151H024-1ZE00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V151B20C-ARB00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V151CA32Littelfuse Inc.VARISTOR 240V 20KA DISC 32MM
V151C01B-00000-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V151C02C-BRB00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V151B20H-AKH13-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V151CA60Littelfuse Inc.VARISTOR 240V 50KA DISC 60MM
V151CW1C-APA00-0Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V151CA40Harris CorporationMETAL-OXIDE DISC VARISTORآدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |













قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.