- Bran***Lewis
- 2026/05/11
راهنمای شماره گذاری قسمت
Cylindrical Battery Holders.pdfبرگه داده HTML
Cylindrical Battery Holders.pdfمشخصات فناوری GRM1885C1H181JA01J
مشخصات فنی Murata Electronics - GRM1885C1H181JA01J ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه Murata Electronics - GRM1885C1H181JA01J
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | Murata Electronics |
| ولتاژ - دارای رتبه | 50V |
| تحمل | ±5% |
| ضخامت (حداکثر) | 0.035' (0.90mm) |
| ضریب دما | C0G, NP0 |
| اندازه / ابعاد | 0.063' L x 0.031' W (1.60mm x 0.80mm) |
| سلسله | GRM |
| اعتبارهای | - |
| بسته بندی / مورد | 0603 (1608 Metric) |
| بسته بندی کردن | Tape & Reel (TR) |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| نصب و راه اندازی نوع | Surface Mount, MLCC |
| سبک سرب | - |
| فاصله سرب | - |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | - |
| امکانات | - |
| نرخ خرابی | - |
| ظرفیت خازنی | 180 pF |
| شماره محصول پایه | GRM1885C1H |
| برنامه های کاربردی | General Purpose |
| صفت | شرح |
|---|---|
| وضعیت RoHs | سازگار با ROHS3 |
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با Murata Electronics GRM1885C1H181JA01J دارند.
| ویژگی محصول | ||||
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | GRM1885C1H182JA01J | GRM1885C1H181GA01J | GRM1885C1H181JA01D | GRM1885C1H180JA01J |
| سازنده | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| سلسله | - | - | - | - |
| ضریب دما | - | - | - | - |
| ضخامت (حداکثر) | - | - | - | - |
| اندازه / ابعاد | - | - | - | - |
| بسته بندی کردن | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| سبک سرب | - | - | - | - |
| نرخ خرابی | - | - | - | - |
| ظرفیت خازنی | - | - | - | - |
| دمای عملیاتی | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| شماره محصول پایه | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| برنامه های کاربردی | - | - | - | - |
| ولتاژ - دارای رتبه | - | - | - | - |
| تحمل | - | - | - | - |
| امکانات | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| اعتبارهای | - | - | - | - |
| فاصله سرب | - | - | - | - |
| بسته بندی / مورد | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | - | - | - | - |
| نصب و راه اندازی نوع | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
بارگیری داده های GRM1885C1H181JA01J PDF و مستندات Murata Electronics را برای GRM1885C1H181JA01J - Murata Electronics بارگیری کنید.
GRM1885C1H180JZ01DMurata Power Solutionsآدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |













قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.