- Bran***Lewis
- 2026/05/11
برگه های اطلاعات
2EZ3.6D5-2EZ200D5,e3.pdfمشخصات فناوری 2EZ47D10/TR12
مشخصات فنی Microsemi Corporation - 2EZ47D10/TR12 ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه Microsemi Corporation - 2EZ47D10/TR12
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | Microsemi |
| ولتاژ - زنر (NOM) (VZ) | 47 V |
| ولتاژ - جلو (VF) (حداکثر) @ اگر | 1.2 V @ 200 mA |
| تحمل | ±10% |
| کننده بسته بندی دستگاه | DO-204AL (DO-41) |
| سلسله | - |
| قدرت - حداکثر | 2 W |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| بسته بندی / مورد | DO-204AL, DO-41, Axial |
| بسته بندی کردن | Tape & Reel (TR) |
| دمای عملیاتی | -65°C ~ 150°C |
| نصب و راه اندازی نوع | Through Hole |
| امپدانس (حداکثر) (Zzt به) | 40 Ohms |
| کنونی - معکوس نشت @ ورع | 500 nA @ 35.8 V |
| شماره محصول پایه | 2EZ47 |
| صفت | شرح |
|---|---|
| وضعیت RoHs | سازگار با استاندارد RoHS غیر سازگار |
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | 1 (Unlimited) |
| وضعیت رسیدن | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با Microsemi Corporation 2EZ47D10/TR12 دارند.
| ویژگی محصول | ||||
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | 2EZ47D10E3/TR12 | 2EZ47D2/TR12 | 2EZ47D10E3/TR8 | 2EZ47D2E3/TR12 |
| سازنده | Microsemi Corporation | Microsemi Corporation | Microsemi Corporation | Microsemi Corporation |
| شماره محصول پایه | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| ولتاژ - زنر (NOM) (VZ) | - | - | - | - |
| کننده بسته بندی دستگاه | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| سلسله | - | - | - | - |
| قدرت - حداکثر | - | - | - | - |
| تحمل | - | - | - | - |
| امپدانس (حداکثر) (Zzt به) | - | - | - | - |
| نصب و راه اندازی نوع | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| ولتاژ - جلو (VF) (حداکثر) @ اگر | - | - | - | - |
| کنونی - معکوس نشت @ ورع | - | - | - | - |
| بسته بندی کردن | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| دمای عملیاتی | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی / مورد | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
بارگیری داده های 2EZ47D10/TR12 PDF و مستندات Microsemi Corporation را برای 2EZ47D10/TR12 - Microsemi Corporation بارگیری کنید.
2EZ47D5-E3/73Electro-Films (EFI) / Vishayآدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |













قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.