- Bran***Lewis
- 2026/05/11
برگه های اطلاعات
SAM E70/S70/V70/V71.pdfشماره PCN شماره
Atmel MCU32 06/Oct/2017.pdfمشخصات فناوری ATSAMV71Q21B-CB
مشخصات فنی Microchip Technology - ATSAMV71Q21B-CB ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه Microchip Technology - ATSAMV71Q21B-CB
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | Microchip Technology |
| ولتاژ - تامین (VCC / VDD) | 3V ~ 3.6V |
| کننده بسته بندی دستگاه | 144-TFBGA (10x10) |
| سرعت | 300MHz |
| سلسله | Automotive, AEC-Q100, SAM V71 |
| اندازه حافظه | 384K x 8 |
| نوع حافظه برنامه | FLASH |
| حجم حافظه برنامه | 2MB (2M x 8) |
| لوازم جانبی | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| بسته بندی / مورد | 144-TFBGA |
| بسته بندی کردن | Tray |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| نوع نوسان ساز | Internal |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C (TA) |
| تعداد I / O | 114 |
| نصب و راه اندازی نوع | Surface Mount |
| حجم EEPROM | - |
| مبدل اطلاعات | A/D 24x12b; D/A 2x12b |
| هسته حجم | 32-Bit Single-Core |
| پردازنده Core | ARM® Cortex®-M7 |
| اتصال | CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I²C, IrDA, LINbus, MMC/SD/SDIO, QSPI, SPI, SSC, UART/USART, USB |
| شماره محصول پایه | ATSAMV71 |
| صفت | شرح |
|---|---|
| وضعیت RoHs | سازگار با ROHS3 |
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | 3 (168 Hours) |
| وضعیت رسیدن | REACH Unaffected |
| ECCN | 5A992C |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با Microchip Technology ATSAMV71Q21B-CB دارند.
| ویژگی محصول | ||||
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | ATSAMV71Q21B-CBT | ATSAMV71Q19B-CB | ATSAMV71Q19B-CBT | ATSAMV71Q20B-CBT |
| سازنده | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| نصب و راه اندازی نوع | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| ولتاژ - تامین (VCC / VDD) | - | - | - | - |
| مبدل اطلاعات | - | - | - | - |
| سرعت | - | - | - | - |
| بسته بندی / مورد | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| شماره محصول پایه | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| تعداد I / O | - | - | - | - |
| حجم EEPROM | - | - | - | - |
| سلسله | - | - | - | - |
| لوازم جانبی | - | - | - | - |
| نوع حافظه برنامه | - | - | - | - |
| اتصال | - | - | - | - |
| دمای عملیاتی | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| کننده بسته بندی دستگاه | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| حجم حافظه برنامه | - | - | - | - |
| بسته بندی کردن | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| هسته حجم | - | - | - | - |
| پردازنده Core | - | - | - | - |
| اندازه حافظه | - | - | - | - |
| نوع نوسان ساز | - | - | - | - |
بارگیری داده های ATSAMV71Q21B-CB PDF و مستندات Microchip Technology را برای ATSAMV71Q21B-CB - Microchip Technology بارگیری کنید.
ATSAMW25-XPROMicrochip
ATSAMV71Q20B-AABTMicrochip
ATSAMV71Q21B-CBTAtmel
ATSAMW25H18-MR210PB1944Microchip TechnologyRF TXRX MOD WIFI TRACE ANT SMD
ATSAMV71Q21A-CBAtmel (Microchip Technology)
ATSAMW25H18-MR210PAAtmelSMARTCONNECT WI FI MODULE
ATSAMV71Q20B-AABMicrochipآدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |













قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.