- Bran***Lewis
- 2026/05/11
قیمت بهتری می خواهید؟
به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.
| مقدار | قیمت واحد | قسمتقیمت |
|---|---|---|
| 1+ | $15.25 | $15.25 |
مشخصات فناوری QVMQF326T25-2.0A-12.552
مشخصات فنی Mercury United Electronics, Inc. - QVMQF326T25-2.0A-12.552 ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه Mercury United Electronics, Inc. - QVMQF326T25-2.0A-12.552
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | Mercury United Electronics |
| ولتاژ - تامین | 2.5V |
| نوع | VCTCXO |
| طیف گسترده پهنای باند | - |
| اندازه / ابعاد | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| سلسله | QuikXO |
| اعتبارهای | - |
| بسته بندی / مورد | 6-SMD, No Lead |
| بسته بندی کردن | Strip |
| تولید | CMOS |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| نصب و راه اندازی نوع | Surface Mount |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | 0.067" (1.70mm) |
| عملکرد | Enable/Disable |
| ثبات فرکانس | ±2ppm |
| فرکانس | 12.552 MHz |
| کنونی - تامین (حداکثر) | 17mA (Typ) |
| رزوناتور پایه | Crystal |
| محدوده مطلق کشیدن (APR) | ±8ppm |
| صفت | شرح |
|---|---|
| وضعیت RoHs | RoHS سازگار |
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | 1 (Unlimited) |
| وضعیت رسیدن | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.60.0050 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با Mercury United Electronics, Inc. QVMQF326T25-2.0A-12.552 دارند.
| ویژگی محصول | ||||
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | QVMQF326T25-2.0A-12.582912 | QVMQF326T25-2.0A-12.352 | QVMQF326T25-2.0A-12.688575 | QVMQF326T25-2.0A-12.504 |
| سازنده | Mercury United Electronics, Inc. | Mercury United Electronics, Inc. | Mercury United Electronics, Inc. | Mercury United Electronics, Inc. |
| بسته بندی کردن | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| ولتاژ - تامین | - | - | - | - |
| فرکانس | - | - | - | - |
| نوع | - | - | - | - |
| اندازه / ابعاد | - | - | - | - |
| کنونی - تامین (حداکثر) | - | - | - | - |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | - | - | - | - |
| رزوناتور پایه | - | - | - | - |
| بسته بندی / مورد | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| دمای عملیاتی | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| محدوده مطلق کشیدن (APR) | - | - | - | - |
| ثبات فرکانس | - | - | - | - |
| تولید | - | - | - | - |
| عملکرد | - | - | - | - |
| اعتبارهای | - | - | - | - |
| نصب و راه اندازی نوع | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| طیف گسترده پهنای باند | - | - | - | - |
| سلسله | - | - | - | - |
آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |













قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.