- Bran***Lewis
- 2026/05/11
برگه داده HTML
TLC5925.pdfقیمت بهتری می خواهید؟
به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.
| مقدار | قیمت واحد | قسمتقیمت |
|---|---|---|
| 1+ | $1.52 | $1.52 |
| 10+ | $1.321 | $13.21 |
| 30+ | $1.196 | $35.88 |
| 100+ | $1.069 | $106.90 |
مشخصات فناوری TLC5925IDBQR
مشخصات فنی Texas Instruments - TLC5925IDBQR ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه Texas Instruments - TLC5925IDBQR
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | Texas Instruments |
| ولتاژ - تامین (حداقل) | 3V |
| ولتاژ - تامین (حداکثر) | 5.5V |
| ولتاژ - خروجی | 17V |
| نوع | Linear |
| توپولوژی | Shift Register |
| کننده بسته بندی دستگاه | 24-SSOP |
| سلسله | - |
| بسته بندی / مورد | 24-SSOP (0.154', 3.90mm Width) |
| بسته بندی کردن | Tape & Reel (TR) |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C (TA) |
| تعداد خروجی | 16 |
| نصب و راه اندازی نوع | Surface Mount |
| سوئیچ داخلی (بازدید کنندگان) | Yes |
| فرکانس | 30MHz |
| کاهنده | - |
| در حال حاضر - خروجی / کانال | 45mA |
| شماره محصول پایه | TLC5925 |
| برنامه های کاربردی | Signage |
| صفت | شرح |
|---|---|
| وضعیت RoHs | سازگار با ROHS3 |
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | 2 (1 Year) |
| وضعیت رسیدن | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با Texas Instruments TLC5925IDBQR دارند.
| ویژگی محصول | ||||
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | TLC5926IDBQR | TLC5925IDWRG4 | TLC5925IDWR | TLC5926IDWR |
| سازنده | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| سوئیچ داخلی (بازدید کنندگان) | - | - | - | - |
| ولتاژ - تامین (حداقل) | - | - | - | - |
| تعداد خروجی | - | - | - | - |
| ولتاژ - خروجی | - | - | - | - |
| برنامه های کاربردی | - | - | - | - |
| توپولوژی | - | - | - | - |
| بسته بندی کردن | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| سلسله | - | - | - | - |
| ولتاژ - تامین (حداکثر) | - | - | - | - |
| شماره محصول پایه | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| کاهنده | - | - | - | - |
| نوع | - | - | - | - |
| بسته بندی / مورد | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| دمای عملیاتی | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| نصب و راه اندازی نوع | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| در حال حاضر - خروجی / کانال | - | - | - | - |
| فرکانس | - | - | - | - |
| کننده بسته بندی دستگاه | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
بارگیری داده های TLC5925IDBQR PDF و مستندات Texas Instruments را برای TLC5925IDBQR - Texas Instruments بارگیری کنید.
TLC5924RHBRG4Texas Instruments
TLC5924RHBTG4Texas Instruments
TLC5925IPWRG4Texas InstrumentsIC LED DRVR LINEAR 45MA 24TSSOP
TLC5924DAPTexas Instruments
TLC5926IPWPTexas Instruments
TLC5924EVM-186Texas InstrumentsMODULE EVAL FOR TLC5924
TLC5925IDBRG4Texas Instruments
TLC5924DAPG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC LED DRIVER LIN 80MA 32HTSSOPآدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |













قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.