- Bran***Lewis
- 2026/05/11
برگه های اطلاعات
MLCC High-Q Caps Datasheet.pdfبرگه داده HTML
MLCC High-Q Caps Datasheet.pdfقیمت بهتری می خواهید؟
به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.
| مقدار | قیمت واحد | قسمتقیمت |
|---|---|---|
| 1+ | $0.109 | $0.11 |
مشخصات فناوری QSCT251Q120J1GV001E
مشخصات فنی Johanson Technology Inc. - QSCT251Q120J1GV001E ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه Johanson Technology Inc. - QSCT251Q120J1GV001E
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | Johanson Technology |
| ولتاژ - دارای رتبه | 250V |
| تحمل | ±5% |
| ضخامت (حداکثر) | 0.046" (1.17mm) |
| ضریب دما | C0G, NP0 |
| اندازه / ابعاد | 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) |
| سلسله | S |
| اعتبارهای | - |
| بسته بندی / مورد | 0805 (2012 Metric) |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| بسته بندی کردن | Tape & Reel (TR) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| نصب و راه اندازی نوع | Surface Mount, MLCC |
| سبک سرب | - |
| فاصله سرب | - |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | - |
| امکانات | High Q, Low Loss, Ultra Low ESR |
| ظرفیت خازنی | 12 pF |
| برنامه های کاربردی | RF, Microwave, High Frequency |
| صفت | شرح |
|---|---|
| وضعیت RoHs | سازگار با ROHS3 |
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | 1 (Unlimited) |
| وضعیت رسیدن | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با Johanson Technology Inc. QSCT251Q120J1GV001E دارند.
| ویژگی محصول | ||||
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | QSCT251Q130J1GV001E | QSCT251Q120F1GV001E | QSCT251Q120K1GV001E | QSCT251Q110J1GV001E |
| سازنده | Johanson Technology Inc. | Johanson Technology Inc. | Johanson Technology Inc. | Johanson Technology Inc. |
| دمای عملیاتی | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| نصب و راه اندازی نوع | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| برنامه های کاربردی | - | - | - | - |
| ظرفیت خازنی | - | - | - | - |
| اندازه / ابعاد | - | - | - | - |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | - | - | - | - |
| ضریب دما | - | - | - | - |
| ولتاژ - دارای رتبه | - | - | - | - |
| ضخامت (حداکثر) | - | - | - | - |
| سلسله | - | - | - | - |
| تحمل | - | - | - | - |
| بسته بندی کردن | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| بسته بندی / مورد | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| سبک سرب | - | - | - | - |
| اعتبارهای | - | - | - | - |
| امکانات | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| فاصله سرب | - | - | - | - |
بارگیری داده های QSCT251Q120J1GV001E PDF و مستندات Johanson Technology Inc. را برای QSCT251Q120J1GV001E - Johanson Technology Inc. بارگیری کنید.
آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |













قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.