- Bran***Lewis
- 2026/05/11
برگه های اطلاعات
R1224N Series.pdfقیمت بهتری می خواهید؟
به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.
| مقدار | قیمت واحد | قسمتقیمت |
|---|---|---|
| 1+ | $0.81 | $0.81 |
| 200+ | $0.314 | $62.80 |
| 500+ | $0.303 | $151.50 |
| 1000+ | $0.298 | $298.00 |
مشخصات فناوری R1224N302F-TR-FE
مشخصات فنی Nisshinbo Micro Devices Inc. - R1224N302F-TR-FE ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه Nisshinbo Micro Devices Inc. - R1224N302F-TR-FE
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | JRC (Nisshinbo Micro Devices) |
| ولتاژ - تامین (VCC / VDD) | 2.3V ~ 18.5V |
| توپولوژی | Buck |
| همزمان یکسو کننده | No |
| کننده بسته بندی دستگاه | SOT-23-5 |
| سلسله | - |
| اینترفیس های سریال | - |
| بسته بندی / مورد | SC-74A, SOT-753 |
| بسته بندی کردن | Tape & Reel (TR) |
| نوع خروجی | Transistor Driver |
| فاز خروجی | 1 |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| پیکربندی خروجی | Positive |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| تعداد خروجی | 1 |
| نصب و راه اندازی نوع | Surface Mount |
| عملکرد | Step-Down |
| فرکانس - سوئیچینگ | 500kHz |
| چرخه (حداکثر) | 100% |
| ویژگی های کنترل | Enable |
| همگام سازی ساعت | No |
| شماره محصول پایه | R1224 |
| صفت | شرح |
|---|---|
| وضعیت RoHs | RoHS سازگار |
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با Nisshinbo Micro Devices Inc. R1224N302F-TR-FE دارند.
| ویژگی محصول | ||||
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | R1224N302M-TR-FE | R1224N302L-TR-FE | R1224N302G-TR-FE | R1224N202F-TR-FE |
| سازنده | Nisshinbo Micro Devices Inc. | Nisshinbo Micro Devices Inc. | Nisshinbo Micro Devices Inc. | Nisshinbo Micro Devices Inc. |
| نصب و راه اندازی نوع | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| نوع خروجی | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| شماره محصول پایه | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| اینترفیس های سریال | - | - | - | - |
| فاز خروجی | - | - | - | - |
| فرکانس - سوئیچینگ | - | - | - | - |
| تعداد خروجی | - | - | - | - |
| بسته بندی کردن | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| دمای عملیاتی | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| کننده بسته بندی دستگاه | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| همگام سازی ساعت | - | - | - | - |
| همزمان یکسو کننده | - | - | - | - |
| عملکرد | - | - | - | - |
| پیکربندی خروجی | - | - | - | - |
| سلسله | - | - | - | - |
| بسته بندی / مورد | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| ولتاژ - تامین (VCC / VDD) | - | - | - | - |
| چرخه (حداکثر) | - | - | - | - |
| ویژگی های کنترل | - | - | - | - |
| توپولوژی | - | - | - | - |
بارگیری داده های R1224N302F-TR-FE PDF و مستندات Nisshinbo Micro Devices Inc. را برای R1224N302F-TR-FE - Nisshinbo Micro Devices Inc. بارگیری کنید.
R1224N252G-TRRICOH
R1224N332E-TR-FRICOHآدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |













قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.