- Bran***Lewis
- 2026/05/11
مونتاژ/مبدا PCN
LPC236x/LPC24xx 02/Sep/2020.pdfبرگه داده HTML
LPC2458.pdfمشخصات فناوری LPC2458FET180,551
مشخصات فنی NXP USA Inc. - LPC2458FET180,551 ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه NXP USA Inc. - LPC2458FET180,551
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | NXP Semiconductors |
| ولتاژ - تامین (VCC / VDD) | 3V ~ 3.6V |
| کننده بسته بندی دستگاه | 180-TFBGA (12x12) |
| سرعت | 72MHz |
| سلسله | LPC2400 |
| اندازه حافظه | 98K x 8 |
| نوع حافظه برنامه | FLASH |
| حجم حافظه برنامه | 512KB (512K x 8) |
| لوازم جانبی | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| بسته بندی / مورد | 180-TFBGA |
| بسته بندی کردن | Tray |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| نوع نوسان ساز | Internal |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| تعداد I / O | 136 |
| نصب و راه اندازی نوع | Surface Mount |
| حجم EEPROM | - |
| مبدل اطلاعات | A/D 8x10b; D/A 1x10b |
| هسته حجم | 16/32-Bit |
| پردازنده Core | ARM7® |
| اتصال | CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I²C, Microwire, Memory Card, SPI, SSI, SSP, UART/USART, USB OTG |
| شماره محصول پایه | LPC2458 |
| صفت | شرح |
|---|---|
| وضعیت RoHs | سازگار با ROHS3 |
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | 3 (168 Hours) |
| وضعیت رسیدن | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با NXP USA Inc. LPC2458FET180,551 دارند.
| ویژگی محصول | ||||
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | LPC2458FET180,551 | LPC2420FET208,551 | LPC2420FBD208,551 | LPC2458FET180551 |
| سازنده | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | NXP Semiconductors |
| نصب و راه اندازی نوع | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | - |
| بسته بندی / مورد | 180-TFBGA | 208-TFBGA | 208-LQFP | - |
| شماره محصول پایه | LPC2458 | LPC2420 | LPC2420 | - |
| سلسله | LPC2400 | LPC2400 | LPC2400 | - |
| سرعت | 72MHz | 72MHz | 72MHz | - |
| نوع نوسان ساز | Internal | Internal | Internal | - |
| نوع حافظه برنامه | FLASH | ROMless | ROMless | - |
| لوازم جانبی | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT | - |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) | -40°C ~ 85°C (TA) | -40°C ~ 85°C (TA) | - |
| حجم EEPROM | - | - | - | - |
| پردازنده Core | ARM7® | ARM7® | ARM7® | - |
| بسته بندی کردن | Tray | Tray | Tray | - |
| تعداد I / O | 136 | 160 | 160 | - |
| هسته حجم | 16/32-Bit | 16/32-Bit | 16/32-Bit | - |
| مبدل اطلاعات | A/D 8x10b; D/A 1x10b | A/D 8x10b; D/A 1x10b | A/D 8x10b; D/A 1x10b | - |
| ولتاژ - تامین (VCC / VDD) | 3V ~ 3.6V | 3V ~ 3.6V | 3V ~ 3.6V | - |
| کننده بسته بندی دستگاه | 180-TFBGA (12x12) | 208-TFBGA (15x15) | 208-LQFP (28x28) | - |
| حجم حافظه برنامه | 512KB (512K x 8) | - | - | - |
| اندازه حافظه | 98K x 8 | 82K x 8 | 82K x 8 | - |
| اتصال | CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I²C, Microwire, Memory Card, SPI, SSI, SSP, UART/USART, USB OTG | EBI/EMI, I²C, Microwire, Memory Card, SPI, SSI, SSP, UART/USART, USB OTG | EBI/EMI, I²C, Microwire, Memory Card, SPI, SSI, SSP, UART/USART, USB OTG | - |
بارگیری داده های LPC2458FET180,551 PDF و مستندات NXP USA Inc. را برای LPC2458FET180,551 - NXP USA Inc. بارگیری کنید.
LPC2420FBD208NXOآدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |













قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.