- Bran***Lewis
- 2026/05/11
برگه های اطلاعات
896-016-522-812 Drawing.pdfاطلاعات زیست محیطی
EDAC REACH.pdfقیمت بهتری می خواهید؟
به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.
| مقدار | قیمت واحد | قسمتقیمت |
|---|---|---|
| 1+ | $47.722 | $47.72 |
مشخصات فناوری 896-016-522-812
مشخصات فنی EDAC Inc. - 896-016-522-812 ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه EDAC Inc. - 896-016-522-812
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | EDAC Inc. |
| ردیف های خاتمه | 2 |
| ختم | Solder |
| سلسله | 896 |
| به عنوان خوانده شده | Dual |
| قیر | 0.125" (3.18mm) |
| بسته بندی کردن | Bulk |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| تعداد سطرها | 2 |
| تعدادی از موقعیت های / بی / ردیف | 8 |
| تعدادی از موقعیت های | 16 |
| نصب و راه اندازی نوع | Through Hole |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| مواد - عایق | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| جنس | Female |
| ویژگی فلنج | Side Mount Opening, Unthreaded, 0.128" (3.25mm) Dia |
| امکانات | - |
| نوع ارتباط | Cantilever |
| تماس با مواد | Copper Alloy |
| تماس با پایان ضخامت | 10.0µin (0.25µm) |
| تماس با پایان | Gold |
| رنگ | Black |
| نوع کارت | Non Specified - Dual Edge |
| ضخامت کارت | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| شماره محصول پایه | 896-016 |
| صفت | شرح |
|---|---|
| وضعیت RoHs | سازگار با ROHS3 |
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | 1 (Unlimited) |
| وضعیت رسیدن | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با EDAC Inc. 896-016-522-812 دارند.
| ویژگی محصول | ||||
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | 896-016-522-802 | 896-016-522-612 | 896-016-522-803 | 896-016-522-804 |
| سازنده | EDAC Inc. | EDAC Inc. | EDAC Inc. | EDAC Inc. |
| نصب و راه اندازی نوع | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| ختم | - | - | - | - |
| تماس با مواد | - | - | - | - |
| ضخامت کارت | - | - | - | - |
| رنگ | - | - | - | - |
| تماس با پایان ضخامت | - | - | - | - |
| تماس با پایان | - | - | - | - |
| تعدادی از موقعیت های / بی / ردیف | - | - | - | - |
| نوع ارتباط | - | - | - | - |
| ردیف های خاتمه | - | - | - | - |
| مواد - عایق | - | - | - | - |
| امکانات | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| نوع کارت | - | - | - | - |
| سلسله | - | - | - | - |
| دمای عملیاتی | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| قیر | - | - | - | - |
| تعداد سطرها | - | - | - | - |
| بسته بندی کردن | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| جنس | - | - | - | - |
| ویژگی فلنج | - | - | - | - |
| به عنوان خوانده شده | - | - | - | - |
| تعدادی از موقعیت های | - | - | - | - |
| شماره محصول پایه | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
بارگیری داده های 896-016-522-812 PDF و مستندات EDAC Inc. را برای 896-016-522-812 - EDAC Inc. بارگیری کنید.
آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |













قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.