- Bran***Lewis
- 2026/05/11
برگه های اطلاعات
ERL Industrial.pdfقیمت بهتری می خواهید؟
به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.
| مقدار | قیمت واحد | قسمتقیمت |
|---|---|---|
| 1+ | $11.072 | $11.07 |
مشخصات فناوری ERL071R5400FKEK500
مشخصات فنی Vishay Dale - ERL071R5400FKEK500 ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه Vishay Dale - ERL071R5400FKEK500
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | Dale / Vishay |
| تحمل | ±1% |
| ضریب دما | ±100ppm/°C |
| کننده بسته بندی دستگاه | Axial |
| اندازه / ابعاد | 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm) |
| سلسله | ERL |
| حالت پنل | 1.54 Ohms |
| برق (وات) | 0.25W, 1/4W |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| بسته بندی / مورد | Axial |
| بسته بندی کردن | Bulk |
| دمای عملیاتی | -65°C ~ 175°C |
| تعداد ختم | 2 |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | - |
| امکانات | Moisture Resistant |
| نرخ خرابی | - |
| ترکیب بندی | Metal Film |
| صفت | شرح |
|---|---|
| وضعیت RoHs | سازگار با ROHS3 |
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با Vishay Dale ERL071R5400FKEK500 دارند.
| ویژگی محصول | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | ERL071R7400FKEK500 | ERL071R4700FKEK500 | ERL071R6500FKEK500 | ERL071R5800FKEK500 |
| سازنده | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| ضریب دما | - | - | - | - |
| برق (وات) | - | - | - | - |
| اندازه / ابعاد | - | - | - | - |
| امکانات | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| ترکیب بندی | - | - | - | - |
| نرخ خرابی | - | - | - | - |
| سلسله | - | - | - | - |
| حالت پنل | - | - | - | - |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | - | - | - | - |
| بسته بندی کردن | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| بسته بندی / مورد | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| تحمل | - | - | - | - |
| دمای عملیاتی | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| کننده بسته بندی دستگاه | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| تعداد ختم | - | - | - | - |
بارگیری داده های ERL071R5400FKEK500 PDF و مستندات Vishay Dale را برای ERL071R5400FKEK500 - Vishay Dale بارگیری کنید.
ERL071R5000FKEK500Vishay DaleRES 1.5 OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL071R3000FKEK500Vishay DaleRES 1.3 OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL071R2700FKEK500Vishay DaleRES 1.27 OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL071R3700FKEK500Vishay DaleRES 1.37 OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL071R2400FKEK500Vishay DaleRES 1.24 OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL071R6900FKEK500Vishay DaleRES 1.69 OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL071R8700FKEK500Vishay DaleRES 1.87 OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL071R4700FKEK500Vishay DaleRES 1.47 OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL071R8200FKEA500Vishay DaleRES 1.82 OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL071R8200FKEK500Vishay DaleRES 1.82 OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL071R7400FKEK500Vishay DaleRES 1.74 OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL071R4300FKEK500Vishay DaleRES 1.43 OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL071R6200FKEK500Vishay DaleRES 1.62 OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL071R4000FKEK500Vishay DaleRES 1.4 OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL071R5800FKEK500Vishay DaleRES 1.58 OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL071R6500FKEK500Vishay DaleRES 1.65 OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL071R7800FKEK500Vishay DaleRES 1.78 OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL071R3300FKEK500Vishay DaleRES 1.33 OHM 1% 1/4W AXIALآدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |














قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.