- Bran***Lewis
- 2026/05/11
برگه های اطلاعات
MXO45(T,HS,HST) Series Datasheet.pdfقیمت بهتری می خواهید؟
به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.
| مقدار | قیمت واحد | قسمتقیمت |
|---|---|---|
| 1+ | $1.357 | $1.36 |
مشخصات فناوری MXO45-2C-12M0000
مشخصات فنی CTS Electronic Components - MXO45-2C-12M0000 ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه CTS Electronic Components - MXO45-2C-12M0000
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | CTS Corporation |
| ولتاژ - تامین | 5V |
| نوع | XO (Standard) |
| اندازه / ابعاد | 0.819" L x 0.520" W (20.80mm x 13.20mm) |
| سلسله | MXO45 |
| اعتبارهای | - |
| بسته بندی | Tray |
| بسته بندی / مورد | 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can) |
| تولید | HCMOS, TTL |
| نامهای دیگر | CTX131 MX045-12.0000 MXO45-12.0000 MXO45-12M0000 MXO45-2C-12.0000 |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 70°C |
| نصب و راه اندازی نوع | Through Hole |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| رطوبت سطح حساسیت (MSL) | 1 (Unlimited) |
| تولید کننده استاندارد سرب زمان | 12 Weeks |
| وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | 0.201" (5.10mm) |
| عملکرد | - |
| ثبات فرکانس | ±100ppm |
| فرکانس | 12MHz |
| توصیف همراه با جزئیات | 12MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 5V 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can) |
| کنونی - تامین (حداکثر) | 26mA |
| کنونی - تامین (غیر فعال کردن) (حداکثر) | 10µA |
| رزوناتور پایه | Crystal |
| صفت | شرح |
|---|---|
| وضعیت RoHs | سرب آزاد / RoHS سازگار |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با CTS Electronic Components MXO45-2C-12M0000 دارند.
| ویژگی محصول | ||||
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | MXO45-2C-12M000000 | MXO45-2C-12M500000 | MXO45-2C-15M000000 | MXO45-2C-12M5000 |
| سازنده | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls | CTS Electronic Components |
| اندازه / ابعاد | - | - | - | - |
| ولتاژ - تامین | - | - | - | - |
| تولید کننده استاندارد سرب زمان | - | - | - | - |
| نامهای دیگر | - | - | - | - |
| کنونی - تامین (غیر فعال کردن) (حداکثر) | - | - | - | - |
| نوع | - | - | - | - |
| سلسله | - | - | - | - |
| بسته بندی | - | - | - | - |
| رزوناتور پایه | - | - | - | - |
| بسته بندی / مورد | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| دمای عملیاتی | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS | - | - | - | - |
| رطوبت سطح حساسیت (MSL) | - | - | - | - |
| نصب و راه اندازی نوع | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| کنونی - تامین (حداکثر) | - | - | - | - |
| توصیف همراه با جزئیات | - | - | - | - |
| فرکانس | - | - | - | - |
| تولید | - | - | - | - |
| ثبات فرکانس | - | - | - | - |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | - | - | - | - |
| اعتبارهای | - | - | - | - |
| عملکرد | - | - | - | - |
بارگیری داده های MXO45-2C-12M0000 PDF و مستندات CTS Electronic Components را برای MXO45-2C-12M0000 - CTS Electronic Components بارگیری کنید.
MXOTE Connectivity LairdACCY MOUNT MMM 3/8INآدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |













قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.