- Bran***Lewis
- 2026/05/11
مونتاژ/مبدا PCN
2.73KHz.pdfقیمت بهتری می خواهید؟
به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.
| مقدار | قیمت واحد | قسمتقیمت |
|---|---|---|
| 1+ | $23.299 | $23.30 |
مشخصات فناوری 7415SPYWBE
مشخصات فنی C&K - 7415SPYWBE ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه C&K - 7415SPYWBE
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | C&K |
| امتیاز ولتاژ - DC | 20 V |
| امتیاز ولتاژ - AC | 20 V |
| ختم سبک | Wire Wrap |
| عملکرد سوئیچ | Mom-On-Mom |
| سلسله | 7000 |
| پنل قطع جریان ابعاد | Circular - 6.35mm Dia |
| بسته بندی کردن | Bulk |
| دمای عملیاتی | -30°C ~ 85°C |
| نصب و راه اندازی نوع | Panel Mount |
| محافظت در برابر نفوذ | - |
| چراغانی های ولتاژ (اسمی) | - |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| چراغانی نوع، رنگ | - |
| اشراق | Non-Illuminated |
| امکانات | Jumper needed to achieve triple throw |
| زندگی الکتریکی | 40,000 Cycles |
| رتبه فعلی (AMPS) | 0.4VA (AC/DC) |
| جریان | DP3T |
| بوشینگ موضوع | 1/4-40 |
| شماره محصول پایه | 7415SP |
| نوع محرک | Anti-Rotation |
| محرک مواد | Brass, Chrome Plated |
| طول محرک | 10.67mm |
| صفت | شرح |
|---|---|
| وضعیت RoHs | سازگار با ROHS3 |
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | 1 (Unlimited) |
| وضعیت رسیدن | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9065 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با C&K 7415SPYWBE دارند.
| ویژگی محصول | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | 7415SPYW4BE | 7415SY3WBE | 7415SPYW3QE | 7415SPYZBE |
| سازنده | C&K | C&K | C&K | C&K |
| امتیاز ولتاژ - DC | - | - | - | - |
| چراغانی نوع، رنگ | - | - | - | - |
| امتیاز ولتاژ - AC | - | - | - | - |
| بوشینگ موضوع | - | - | - | - |
| محافظت در برابر نفوذ | - | - | - | - |
| رتبه فعلی (AMPS) | - | - | - | - |
| اشراق | - | - | - | - |
| ختم سبک | - | - | - | - |
| جریان | - | - | - | - |
| بسته بندی کردن | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| سلسله | - | - | - | - |
| عملکرد سوئیچ | - | - | - | - |
| طول محرک | - | - | - | - |
| نصب و راه اندازی نوع | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| محرک مواد | - | - | - | - |
| نوع محرک | - | - | - | - |
| پنل قطع جریان ابعاد | - | - | - | - |
| زندگی الکتریکی | - | - | - | - |
| امکانات | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| دمای عملیاتی | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| شماره محصول پایه | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| چراغانی های ولتاژ (اسمی) | - | - | - | - |
بارگیری داده های 7415SPYWBE PDF و مستندات C&K را برای 7415SPYWBE - C&K بارگیری کنید.
7415SH3ZQEC&KSWITCH TOGGLE DP3T 5A 120V
7415SYZBEC&KSWITCH TOGGLE DP3T 0.4VA 20V
7415SPYW3QEC&KSWITCH TOGGLE DP3T 5A 120V
7415SPH3ZQEC&KSWITCH TOGGLE DP3T 5A 120V
7415SDZGEC&KSWITCH TOGGLE DP3T 5A 120V
7415SYCQEC&KSWITCH TOGGLE DP3T 5A 120V
7415SDZBEC&KSWITCH TOGGLE DP3T 0.4VA 20V
7415SPY1ZQEC&KSWITCH TOGGLE DP3T 5A 120V
7415SPYW4BEC&KSWITCH TOGGLE DP3T 0.4VA 20V
7415SPYZQIC&KSWITCH TOGGLE DP3T 5A 120V
7415SDZQEC&KSWITCH TOGGLE DP3T 5A 120V
7415SY3WBEC&KSWITCH TOGGLE DP3T 0.4VA 20V
7415SHZQEC&KSWITCH TOGGLE DP3T 5A 120V
7415SYW4QEC&KSWITCH TOGGLE DP3T 5A 120V
7415SPYZBEC&KSWITCH TOGGLE DP3T 0.4VA 20V
7415SYCBEC&KSWITCH TOGGLE 4PDT 3-WAY PC
7415SYWQEC&KSWITCH TOGGLE DP3T 5A 120Vآدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |














قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.