- Bran***Lewis
- 2026/05/11
برگه های اطلاعات
AMMC-6420.pdfمشخصات فناوری AMMC-6420-W50
مشخصات فنی Broadcom Limited - AMMC-6420-W50 ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه Broadcom Limited - AMMC-6420-W50
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | Avago Technologies (Broadcom) |
| ولتاژ - تامین | 5.5V |
| فرکانس آزمون | 6GHz ~ 18GHz |
| کننده بسته بندی دستگاه | Module |
| سلسله | - |
| نوع RF | VSAT |
| بسته بندی / مورد | Module |
| بسته بندی کردن | Tray |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| P1dB | 29dBm |
| شکل سر و صدا | - |
| نصب و راه اندازی نوع | Surface Mount |
| کسب کردن | 20dB |
| فرکانس | 6GHz ~ 18GHz |
| کنونی - تامین | 800mA |
| شماره محصول پایه | AMMC-6420 |
| صفت | شرح |
|---|---|
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | 1 (Unlimited) |
| وضعیت رسیدن | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.90.0000 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با Broadcom Limited AMMC-6420-W50 دارند.
| ویژگی محصول | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | AMMC-6408-W50 | AMMC-6430-W50 | AMMC-6420-W10 | AMMC-6440-W50 |
| سازنده | Broadcom Limited | Broadcom Limited | Broadcom Limited | Broadcom Limited |
| کنونی - تامین | - | - | - | - |
| ولتاژ - تامین | - | - | - | - |
| نوع RF | - | - | - | - |
| فرکانس | - | - | - | - |
| بسته بندی / مورد | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| شکل سر و صدا | - | - | - | - |
| نصب و راه اندازی نوع | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| کننده بسته بندی دستگاه | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| فرکانس آزمون | - | - | - | - |
| سلسله | - | - | - | - |
| کسب کردن | - | - | - | - |
| P1dB | - | - | - | - |
| بسته بندی کردن | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| شماره محصول پایه | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
بارگیری داده های AMMC-6420-W50 PDF و مستندات Broadcom Limited را برای AMMC-6420-W50 - Broadcom Limited بارگیری کنید.
AMMC-6430-W50Broadcom LimitedIC RF AMP VSAT 25GHZ-33GHZ MOD
AMMC-6241-W50Broadcom LimitedIC RF AMP VSAT 26GHZ-43GHZ MOD
AMMC-6333-W50Broadcom LimitedIC RF AMP VSAT 18GHZ-33GHZ MOD
AMMC-6440-W10Broadcom LimitedIC RF AMP VSAT 37GHZ-42GHZ MOD
AMMC-6430-W10Broadcom LimitedIC RF AMP VSAT 25GHZ-33GHZ MOD
AMMC-6442-W10Broadcom LimitedIC RF AMP 37GHZ-40GHZ MODULE
AMMC-6431-W10Broadcom LimitedIC RF AMP VSAT 25GHZ-33GHZ MOD
AMMC-6408-W50Broadcom LimitedIC RF AMP VSAT 6GHZ-18GHZ MODULE
AMMC-6408-W10Broadcom LimitedIC RF AMP VSAT 6GHZ-18GHZ MODULE
AMMC-6425-W50Broadcom LimitedIC RF AMP VSAT 18GHZ-28GHZ MOD
AMMC-6440-W50Broadcom LimitedIC RF AMP VSAT 37GHZ-42GHZ MOD
AMMC-6431-W50Broadcom LimitedIC RF AMP VSAT 25GHZ-33GHZ MOD
AMMC-6420-W10Broadcom LimitedIC RF AMP VSAT 6GHZ-18GHZ MODULE
AMMC-6345-W50Broadcom LimitedIC RF AMP VSAT 20GHZ-45GHZ MOD
AMMC-6425-W10Broadcom LimitedIC RF AMP VSAT 18GHZ-28GHZ MODآدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |














قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.