- Bran***Lewis
- 2026/05/11
برگه های اطلاعات
MAX548A-550A.pdfراهنمای شماره گذاری قسمت
Part Numbering System.pdfقیمت بهتری می خواهید؟
به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.
| مقدار | قیمت واحد | قسمتقیمت |
|---|---|---|
| 1+ | $4.049 | $4.05 |
| 200+ | $1.567 | $313.40 |
| 500+ | $1.513 | $756.50 |
| 1000+ | $1.485 | $1,485.00 |
مشخصات فناوری MAX549ACUA+T
مشخصات فنی Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX549ACUA+T ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX549ACUA+T
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | Maxim Integrated |
| ولتاژ - تامین، دیجیتال | 2.5V ~ 5.5V |
| ولتاژ - تامین، آنالوگ | 2.5V ~ 5.5V |
| کننده بسته بندی دستگاه | 8-uMAX/uSOP |
| اقامت زمان | 4µs (Typ) |
| سلسله | - |
| نوع مرجع | External |
| بسته بندی / مورد | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| بسته بندی کردن | Tape & Reel (TR) |
| نوع خروجی | Voltage - Unbuffered |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| تعداد D / A مبدل | 2 |
| تعداد بیت | 8 |
| نصب و راه اندازی نوع | Surface Mount |
| INL / DNL (LSB) | -, ±0.9 (Max) |
| خروجی دیفرانسیل | No |
| رابط داده | SPI |
| شماره محصول پایه | MAX549 |
| معماری | R-2R |
| صفت | شرح |
|---|---|
| وضعیت RoHs | سازگار با ROHS3 |
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | 1 (Unlimited) |
| وضعیت رسیدن | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX549ACUA+T دارند.
| ویژگی محصول | ||||
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | MAX549AEUA+T | MAX549ACUA+ | MAX549ACPA+ | MAX549ACUA |
| سازنده | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| شماره محصول پایه | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| بسته بندی / مورد | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| معماری | - | Current Source | R-2R | Pipelined |
| خروجی دیفرانسیل | - | Yes | No | - |
| ولتاژ - تامین، دیجیتال | - | 1.14V ~ 1.26V | 11.4V ~ 16.5V | 1.65V ~ 3.6V |
| نصب و راه اندازی نوع | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| نوع خروجی | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| دمای عملیاتی | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| اقامت زمان | - | 10ns (Typ) | 4.5µs | - |
| بسته بندی کردن | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| سلسله | - | - | - | - |
| تعداد D / A مبدل | - | 4 | 4 | - |
| تعداد بیت | - | 16 | 8 | 14 |
| رابط داده | - | LVDS - Parallel | I²C | LVDS - Parallel, Parallel |
| نوع مرجع | - | External, Internal | External | External, Internal |
| کننده بسته بندی دستگاه | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| INL / DNL (LSB) | - | ±4, ±2 | ±1 (Max), ±1 (Max) | - |
| ولتاژ - تامین، آنالوگ | - | 3.14V ~ 3.46V | 11.4V ~ 16.5V | 3V ~ 3.6V |
بارگیری داده های MAX549ACUA+T PDF و مستندات Analog Devices Inc./Maxim Integrated را برای MAX549ACUA+T - Analog Devices Inc./Maxim Integrated بارگیری کنید.
MAX549ACUA-TAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX5498EVKIT+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedKIT EVAL FOR MAX5498
MAX54K000BVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 54K OHM 0.1% 0.3W RADIALآدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |













قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.