- Bran***Lewis
- 2026/05/11
مشخصات فناوری 77315-401-06KLF
مشخصات فنی Amphenol ICC (FCI) - 77315-401-06KLF ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه Amphenol ICC (FCI) - 77315-401-06KLF
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | Amphenol Aorora |
| امتیاز ولتاژ | - |
| ختم | Solder |
| سبک | Board to Board |
| کفن | Unshrouded |
| سلسله | BERGSTIK® |
| فاصله ردیف - جفتگیری | - |
| پیچ - جفتگیری | 0.100" (2.54mm) |
| بسته بندی کردن | Bag |
| تماس با طول کل | - |
| دمای عملیاتی | -65°C ~ 125°C |
| تعداد سطرها | 1 |
| تعدادی از موقعیت های جهتدار | All |
| تعدادی از موقعیت های | 6 |
| نصب و راه اندازی نوع | Through Hole, Right Angle |
| مواد اشتعال رتبه | UL94 V-0 |
| جفت تخمگذار ارتفاعات | - |
| دیفرانسیل انتقال داده | Thermoplastic |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| ارتفاع عایق | 0.094" (2.40mm) |
| عایق رنگ | Black |
| محافظت در برابر نفوذ | - |
| امکانات | - |
| نوع چفت و بست | Push-Pull |
| رتبه فعلی (AMPS) | 3A per Contact |
| نوع ارتباط | Male Pin |
| تماس با شکل | Square |
| تماس با مواد | Phosphor Bronze |
| تماس با طول - پست | 0.101" (2.57mm) |
| تماس با طول - جفتگیری | 0.225" (5.72mm) |
| تماس با پایان ضخامت - پست | 78.7µin (2.00µm) |
| تماس با پایان ضخامت - جفتگیری | 78.7µin (2.00µm) |
| تماس با پایان - پست | Tin |
| تماس با پایان - جفتگیری | Tin |
| نوع اتصال | Header, Breakaway |
| شماره محصول پایه | 77315 |
| برنامه های کاربردی | - |
| صفت | شرح |
|---|---|
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با Amphenol ICC (FCI) 77315-401-06KLF دارند.
| ویژگی محصول | ||||
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | 77315-401-06LF | 77315-401-09LF | 77315-401-10LF | 77315-401-08LF |
| سازنده | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) |
| ارتفاع عایق | - | - | - | - |
| تماس با پایان ضخامت - جفتگیری | - | - | - | - |
| نوع اتصال | - | - | - | - |
| عایق رنگ | - | - | - | - |
| برنامه های کاربردی | - | - | - | - |
| تعدادی از موقعیت های جهتدار | - | - | - | - |
| امکانات | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| دیفرانسیل انتقال داده | - | - | - | - |
| مواد اشتعال رتبه | - | - | - | - |
| نوع چفت و بست | - | - | - | - |
| فاصله ردیف - جفتگیری | - | - | - | - |
| ختم | - | - | - | - |
| تماس با پایان - جفتگیری | - | - | - | - |
| محافظت در برابر نفوذ | - | - | - | - |
| تعداد سطرها | - | - | - | - |
| نوع ارتباط | - | - | - | - |
| دمای عملیاتی | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| تماس با طول کل | - | - | - | - |
| بسته بندی کردن | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| تماس با مواد | - | - | - | - |
| سبک | - | - | - | - |
| تعدادی از موقعیت های | - | - | - | - |
| تماس با طول - جفتگیری | - | - | - | - |
| نصب و راه اندازی نوع | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| تماس با پایان - پست | - | - | - | - |
| تماس با طول - پست | - | - | - | - |
| جفت تخمگذار ارتفاعات | - | - | - | - |
| امتیاز ولتاژ | - | - | - | - |
| تماس با شکل | - | - | - | - |
| شماره محصول پایه | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| تماس با پایان ضخامت - پست | - | - | - | - |
| کفن | - | - | - | - |
| رتبه فعلی (AMPS) | - | - | - | - |
| پیچ - جفتگیری | - | - | - | - |
| سلسله | - | - | - | - |
77315-134-20LFAmphenol ICC (FCI)BERGSTIK
77315-148-05LFAmphenol ICC (FCI)BERGSTIK
77315-141-12LFAmphenol ICC (FCI)BERGSTIK HEADER RAآدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |














قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.