- Bran***Lewis
- 2026/05/11
برگه های اطلاعات
617 Series.pdfطراحی/مشخصات PCN
Mult Dev Plating Chg 11/May/2018.pdfمشخصات فناوری 617Y009SAJ120
مشخصات فنی Amphenol ICC (Commercial Products) - 617Y009SAJ120 ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه Amphenol ICC (Commercial Products) - 617Y009SAJ120
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | Amphenol Aorora |
| سیم تبادلگر | - |
| امتیاز ولتاژ | - |
| ختم | Solder |
| پوسته اندازه، طرح اتصال | 1 (DE, E) |
| شل مواد، پایان | Steel, Nickel Plated |
| سلسله | 617 |
| بسته بندی کردن | Box |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 105°C |
| تعداد سطرها | 2 |
| تعدادی از موقعیت های | 9 |
| نصب و راه اندازی نوع | Through Hole, Right Angle |
| مواد اشتعال رتبه | UL94 V-0 |
| محافظت در برابر نفوذ | - |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| ویژگی فلنج | Housing/Shell (4-40) |
| امکانات | Board Lock |
| ماده دی الکتریک | Thermoplastic, Glass Filled |
| رتبه فعلی (AMPS) | 5A |
| نوع ارتباط | Signal |
| تماس با مواد | Copper Alloy |
| فرم تماس | - |
| تماس با پایان ضخامت | 30.0µin (0.76µm) |
| تماس با پایان | Gold |
| نوع اتصال | Receptacle, Female Sockets |
| کانکتور | D-Sub |
| رنگ | Black |
| شماره محصول پایه | 617Y009 |
| فاصله وارونه | 0.590" (14.99mm) |
| صفت | شرح |
|---|---|
| وضعیت RoHs | RoHS سازگار |
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با Amphenol ICC (Commercial Products) 617Y009SAJ120 دارند.
| ویژگی محصول | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | 617Y009SAJ220 | 617Y009SBF220 | 617C037SAJ120 | 617J009PAJ121 |
| سازنده | Amphenol ICC (Commercial Products) | Amphenol ICC (Commercial Products) | Amphenol ICC (Commercial Products) | Amphenol ICC (Commercial Products) |
| ویژگی فلنج | - | - | - | - |
| محافظت در برابر نفوذ | - | - | - | - |
| تماس با مواد | - | - | - | - |
| دمای عملیاتی | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| نوع اتصال | - | - | - | - |
| بسته بندی کردن | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| فرم تماس | - | - | - | - |
| کانکتور | - | - | - | - |
| رتبه فعلی (AMPS) | - | - | - | - |
| نوع ارتباط | - | - | - | - |
| مواد اشتعال رتبه | - | - | - | - |
| امتیاز ولتاژ | - | - | - | - |
| پوسته اندازه، طرح اتصال | - | - | - | - |
| سلسله | - | - | - | - |
| تماس با پایان | - | - | - | - |
| رنگ | - | - | - | - |
| فاصله وارونه | - | - | - | - |
| تعداد سطرها | - | - | - | - |
| تماس با پایان ضخامت | - | - | - | - |
| نصب و راه اندازی نوع | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| امکانات | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| تعدادی از موقعیت های | - | - | - | - |
| ختم | - | - | - | - |
| شماره محصول پایه | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| سیم تبادلگر | - | - | - | - |
| ماده دی الکتریک | - | - | - | - |
| شل مواد، پایان | - | - | - | - |
بارگیری داده های 617Y009SAJ120 PDF و مستندات Amphenol ICC (Commercial Products) را برای 617Y009SAJ120 - Amphenol ICC (Commercial Products) بارگیری کنید.
617HC18FBF100Amphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB RCPT 9POS R/A SLDR
617DS-1711P3Murata Electronics
617HC30FBF100Amphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
617DB-1022P3Murata Electronics
617C037SAJ120Amphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SLDR
617Y009SBF220Amphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB RCPT 9POS R/A SLDR
617DB-1652P3Murata Electronics
617DB-1018P3Murata Electronics
617SS4Honeywell Sensing and Productivity SolutionsMAGNETIC SWITCH LATCH 4DIP
617Y009SAJ220Amphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB RCPT 9POS R/A SLDR
617Y009PBF221Amphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SLDR
617DS-1685P3Murata Electronics
617PS-2124P3Murata Electronics
617DB-1653P3Murata Electronics
617DB-1654P3Murata Electronics
617EL3 Narda-MITEQW/G-COAX ADPTR 1.7-2.60 GHZ N-F
617H050FAJ100Amphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR
617J009PAJ121Amphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SLDRآدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |














قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.