- Bran***Lewis
- 2026/05/11
برگه های اطلاعات
SR SkyCap® Series.pdfبرگه داده HTML
SR SkyCap® Series.pdfقیمت بهتری می خواهید؟
به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.
| مقدار | قیمت واحد | قسمتقیمت |
|---|---|---|
| 1+ | $0.102 | $0.10 |
| 200+ | $0.039 | $7.80 |
| 500+ | $0.038 | $19.00 |
| 1000+ | $0.037 | $37.00 |
مشخصات فناوری SR071A100JAR
مشخصات فنی KYOCERA AVX - SR071A100JAR ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه KYOCERA AVX - SR071A100JAR
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | AVX (KYOCERA AVX) |
| ولتاژ - دارای رتبه | 100V |
| تحمل | ±5% |
| ضخامت (حداکثر) | - |
| ضریب دما | C0G, NP0 |
| اندازه / ابعاد | 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) |
| سلسله | SkyCap® SR |
| اعتبارهای | - |
| بسته بندی / مورد | Radial |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| بسته بندی کردن | Bulk |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| نصب و راه اندازی نوع | Through Hole |
| سبک سرب | Formed Leads - Kinked |
| فاصله سرب | 0.100" (2.54mm) |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | 0.250" (6.35mm) |
| امکانات | - |
| ظرفیت خازنی | 10 pF |
| برنامه های کاربردی | General Purpose |
| صفت | شرح |
|---|---|
| وضعیت RoHs | سازگار با ROHS3 |
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | Not Applicable |
| وضعیت رسیدن | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0060 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با KYOCERA AVX SR071A100JAR دارند.
| ویژگی محصول | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | SR071A100JAATR2 | SR071A100JARTR1 | SR071A100JAATR1 | SR071A101JAATR1 |
| سازنده | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX |
| تحمل | - | - | - | - |
| امکانات | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| سبک سرب | - | - | - | - |
| بسته بندی کردن | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| ضریب دما | - | - | - | - |
| ضخامت (حداکثر) | - | - | - | - |
| برنامه های کاربردی | - | - | - | - |
| بسته بندی / مورد | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | - | - | - | - |
| دمای عملیاتی | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| سلسله | - | - | - | - |
| نصب و راه اندازی نوع | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| ولتاژ - دارای رتبه | - | - | - | - |
| اندازه / ابعاد | - | - | - | - |
| اعتبارهای | - | - | - | - |
| فاصله سرب | - | - | - | - |
| ظرفیت خازنی | - | - | - | - |
بارگیری داده های SR071A100JAR PDF و مستندات KYOCERA AVX را برای SR071A100JAR - KYOCERA AVX بارگیری کنید.
SR071A100JARTR1KYOCERA AVXCAP CER RADIAL
SR06X5602FTLWalsin Technology CorporationRES 56K OHM 1% 1/10W 0603
SR07Switchcraft Inc.CONN FLEX REL 0.21-0.3" VIO 25PK
SR06X6802FTLWalsin Technology CorporationRES 68K OHM 1% 1/10W 0603
SR071A100KARTR2KYOCERA AVXCAP CER RADIAL
SR06X8201FTLWalsin Technology CorporationRES 8.2K OHM 1% 1/10W 0603
SR06X6800FTLWalsin Technology CorporationRES 680 OHM 1% 1/10W 0603
SR07-0A00-02Broadcom LimitedSAS3908A0-2-DB
SR06X8200FTLWalsin Technology CorporationRES 820 OHM 1% 1/10W 0603آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |













قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.