- Bran***Lewis
- 2026/05/11
برگه های اطلاعات
C0G(NP0) Dielectric.pdf Ceramic Chip Capacitor Catalog.pdf Part Number Explanation.pdfبرگه داده HTML
C0G(NP0) Dielectric.pdfمشخصات فناوری 12067A2R2BAT2A
مشخصات فنی KYOCERA AVX - 12067A2R2BAT2A ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه KYOCERA AVX - 12067A2R2BAT2A
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | AVX (KYOCERA AVX) |
| ولتاژ - دارای رتبه | 500V |
| تحمل | ±0.1pF |
| ضخامت (حداکثر) | 0.037" (0.94mm) |
| ضریب دما | C0G, NP0 |
| اندازه / ابعاد | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| سلسله | - |
| اعتبارهای | - |
| بسته بندی / مورد | 1206 (3216 Metric) |
| بسته بندی کردن | Tape & Reel (TR) |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| نصب و راه اندازی نوع | Surface Mount, MLCC |
| سبک سرب | - |
| فاصله سرب | - |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | - |
| امکانات | - |
| نرخ خرابی | - |
| ظرفیت خازنی | 2.2 pF |
| برنامه های کاربردی | General Purpose |
| صفت | شرح |
|---|---|
| وضعیت RoHs | سازگار با ROHS3 |
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | 1 (Unlimited) |
| وضعیت رسیدن | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با KYOCERA AVX 12067A2R2BAT2A دارند.
| ویژگی محصول | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | 12067A2R2CAT2A | 12067A2R7BAT2A | 12067A2R4BAT2A | 12067A2R0CAT2A |
| سازنده | AVX Corporation | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX |
| بسته بندی کردن | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| ضخامت (حداکثر) | - | - | - | - |
| نرخ خرابی | - | - | - | - |
| ظرفیت خازنی | - | - | - | - |
| سبک سرب | - | - | - | - |
| نصب و راه اندازی نوع | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| فاصله سرب | - | - | - | - |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | - | - | - | - |
| تحمل | - | - | - | - |
| بسته بندی / مورد | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| اعتبارهای | - | - | - | - |
| سلسله | - | - | - | - |
| برنامه های کاربردی | - | - | - | - |
| امکانات | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| ولتاژ - دارای رتبه | - | - | - | - |
| اندازه / ابعاد | - | - | - | - |
| دمای عملیاتی | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| ضریب دما | - | - | - | - |
بارگیری داده های 12067A2R2BAT2A PDF و مستندات KYOCERA AVX را برای 12067A2R2BAT2A - KYOCERA AVX بارگیری کنید.
12067A271KAT1AKYOCERA AVXCAP CER SMD
12067A2R7BAT2AKYOCERA AVXCAP CER SMD
12067A2R4BAT2AKYOCERA AVXCAP CER SMD
12067A2R0CAT2AKYOCERA AVXCAP CER SMD
12067A271JAT1AKYOCERA AVXCAP CER SMD
12067A271JAT4AKYOCERA AVXCAP CER SMD
12067A330JAT1AKYOCERA AVXCAP CER SMD
12067A270KAT1AKYOCERA AVXCAP CER SMDآدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |













قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.