- Bran***Lewis
- 2026/05/11
برگه های اطلاعات
C0G(NP0) Dielectric.pdf Ceramic Chip Capacitor Catalog.pdf Part Number Explanation.pdfبرگه داده HTML
C0G(NP0) Dielectric.pdfمشخصات فناوری 08051A1R0CAT2M
مشخصات فنی KYOCERA AVX - 08051A1R0CAT2M ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه KYOCERA AVX - 08051A1R0CAT2M
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | AVX (KYOCERA AVX) |
| ولتاژ - دارای رتبه | 100V |
| تحمل | ±0.25pF |
| ضخامت (حداکثر) | 0.037" (0.94mm) |
| ضریب دما | C0G, NP0 |
| اندازه / ابعاد | 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) |
| سلسله | - |
| اعتبارهای | - |
| بسته بندی / مورد | 0805 (2012 Metric) |
| بسته بندی کردن | Tape & Reel (TR) |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| نصب و راه اندازی نوع | Surface Mount, MLCC |
| سبک سرب | - |
| فاصله سرب | - |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | - |
| امکانات | - |
| نرخ خرابی | - |
| ظرفیت خازنی | 1 pF |
| برنامه های کاربردی | General Purpose |
| صفت | شرح |
|---|---|
| وضعیت RoHs | سازگار با ROHS3 |
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | 1 (Unlimited) |
| وضعیت رسیدن | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با KYOCERA AVX 08051A1R0CAT2M دارند.
| ویژگی محصول | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | 08051A1R0CAT2A | 08051A1R0BAT2A | 08051A1R0KAT2A | 08051A1R0DAT2A |
| سازنده | AVX Corporation | AVX Corporation | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX |
| اعتبارهای | - | - | - | - |
| سبک سرب | - | - | - | - |
| سلسله | - | - | - | - |
| اندازه / ابعاد | - | - | - | - |
| بسته بندی کردن | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| امکانات | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| برنامه های کاربردی | - | - | - | - |
| فاصله سرب | - | - | - | - |
| دمای عملیاتی | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| ظرفیت خازنی | - | - | - | - |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | - | - | - | - |
| تحمل | - | - | - | - |
| بسته بندی / مورد | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| نرخ خرابی | - | - | - | - |
| ضریب دما | - | - | - | - |
| نصب و راه اندازی نوع | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| ولتاژ - دارای رتبه | - | - | - | - |
| ضخامت (حداکثر) | - | - | - | - |
بارگیری داده های 08051A1R0CAT2M PDF و مستندات KYOCERA AVX را برای 08051A1R0CAT2M - KYOCERA AVX بارگیری کنید.
08051A1R0KAT2AKYOCERA AVXCAP CER SMDآدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |













قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.