- Bran***Lewis
- 2026/05/11
برگه های اطلاعات
C0G(NP0) Dielectric.pdf Ceramic Chip Capacitor Catalog.pdf Part Number Explanation.pdfبرگه داده HTML
C0G(NP0) Dielectric.pdfمشخصات فناوری 04023A8R2CAT2A
مشخصات فنی KYOCERA AVX - 04023A8R2CAT2A ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه KYOCERA AVX - 04023A8R2CAT2A
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | AVX (KYOCERA AVX) |
| ولتاژ - دارای رتبه | 25V |
| تحمل | ±0.25pF |
| ضخامت (حداکثر) | 0.022" (0.56mm) |
| ضریب دما | C0G, NP0 |
| اندازه / ابعاد | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| سلسله | - |
| اعتبارهای | - |
| بسته بندی / مورد | 0402 (1005 Metric) |
| بسته بندی کردن | Tape & Reel (TR) |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| نصب و راه اندازی نوع | Surface Mount, MLCC |
| سبک سرب | - |
| فاصله سرب | - |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | - |
| امکانات | - |
| نرخ خرابی | - |
| ظرفیت خازنی | 8.2 pF |
| برنامه های کاربردی | General Purpose |
| صفت | شرح |
|---|---|
| وضعیت RoHs | سازگار با ROHS3 |
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | 1 (Unlimited) |
| وضعیت رسیدن | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با KYOCERA AVX 04023A8R2CAT2A دارند.
| ویژگی محصول | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | 04023A8R0CAT2A | 04023A8R2BAT2A | 04023A8R2DAT2A | 04023A8R2JAT2A |
| سازنده | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX |
| نرخ خرابی | - | - | - | - |
| ضریب دما | - | - | - | - |
| نصب و راه اندازی نوع | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| اعتبارهای | - | - | - | - |
| سبک سرب | - | - | - | - |
| برنامه های کاربردی | - | - | - | - |
| اندازه / ابعاد | - | - | - | - |
| تحمل | - | - | - | - |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | - | - | - | - |
| ضخامت (حداکثر) | - | - | - | - |
| سلسله | - | - | - | - |
| بسته بندی / مورد | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| دمای عملیاتی | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی کردن | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| ولتاژ - دارای رتبه | - | - | - | - |
| امکانات | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| فاصله سرب | - | - | - | - |
| ظرفیت خازنی | - | - | - | - |
بارگیری داده های 04023A8R2CAT2A PDF و مستندات KYOCERA AVX را برای 04023A8R2CAT2A - KYOCERA AVX بارگیری کنید.
04023A820KAT2AKYOCERA AVXCAP CER SMD
04023A8R0CAT2AKYOCERA AVXCAP CER SMD
04023A8R2JAT2AKYOCERA AVXCAP CER SMD
04023A910KAT2AKYOCERA AVXCAP CER SMD
04023A9R0DAT2AKYOCERA AVXCAP CER SMD
04023A821JAT2AKYOCERA AVXCAP CER SMDآدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |













قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.