- Bran***Lewis
- 2026/05/11
برگه های اطلاعات
FOD3120.pdfبرگه داده HTML
FOD3120.pdfمشخصات فناوری FOD3120TS
مشخصات فنی onsemi - FOD3120TS ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه onsemi - FOD3120TS
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | onsemi |
| ولتاژ - عرضه خروجی | 15V ~ 30V |
| ولتاژ - جداسازی | 5000Vrms |
| ولتاژ - به جلو آن (Vf) (نوع) | 1.5V |
| تکنولوژی | Optical Coupling |
| کننده بسته بندی دستگاه | 8-SMD |
| سلسله | - |
| ظهور / پاییز زمان (نوع) | 60ns, 60ns |
| عرض پالس اعوجاج (حداکثر) | 100ns |
| انتشار تاخیر tpLH / tpHL (حداکثر) | 400ns, 400ns |
| بسته بندی / مورد | 8-SMD, Gull Wing |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| بسته بندی کردن | Tube |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 100°C |
| تعداد کانال | 1 |
| نصب و راه اندازی نوع | Surface Mount |
| در حال حاضر - خروجی اوج | 3A |
| در حال حاضر - خروجی بالا، پایین | 2A, 2A |
| کنونی - DC به جلو (اگر) (حداکثر) | 25 mA |
| حالت مشترک ایمنی گذرا (حداقل) | 35kV/µs |
| شماره محصول پایه | FOD312 |
| نمایندگی | UL |
| صفت | شرح |
|---|---|
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | 1 (Unlimited) |
| وضعیت رسیدن | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.49.8000 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با onsemi FOD3120TS دارند.
| ویژگی محصول | ||||
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | FOD3120TSV | FOD3120TSR2 | FOD3120TS | FOD3120TSR2 |
| سازنده | onsemi | Fairchild Semiconductor | Fairchild Semiconductor | onsemi |
| کنونی - DC به جلو (اگر) (حداکثر) | - | - | - | - |
| ولتاژ - عرضه خروجی | - | - | - | - |
| تعداد کانال | - | - | - | - |
| ولتاژ - به جلو آن (Vf) (نوع) | - | - | - | - |
| بسته بندی / مورد | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| ولتاژ - جداسازی | - | - | - | - |
| انتشار تاخیر tpLH / tpHL (حداکثر) | - | - | - | - |
| تکنولوژی | - | - | - | - |
| بسته بندی کردن | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| ظهور / پاییز زمان (نوع) | - | - | - | - |
| در حال حاضر - خروجی اوج | - | - | - | - |
| در حال حاضر - خروجی بالا، پایین | - | - | - | - |
| کننده بسته بندی دستگاه | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| حالت مشترک ایمنی گذرا (حداقل) | - | - | - | - |
| نصب و راه اندازی نوع | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| عرض پالس اعوجاج (حداکثر) | - | - | - | - |
| نمایندگی | - | - | - | - |
| سلسله | - | - | - | - |
| شماره محصول پایه | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| دمای عملیاتی | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
بارگیری داده های FOD3120TS PDF و مستندات onsemi را برای FOD3120TS - onsemi بارگیری کنید.
آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |













قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.