- Bran***Lewis
- 2026/05/11
برگه های اطلاعات
74431012012 Drawing.pdfطراحی/مشخصات PCN
Mult Devs Marking 03/Feb/2023.pdfمونتاژ/مبدا PCN
Mult Series Location 13/Jan/2022.pdfPCN دیگر
Mult Devices Label 22/Dec/2021.pdfقیمت بهتری می خواهید؟
به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.
| مقدار | قیمت واحد | قسمتقیمت |
|---|---|---|
| 1+ | $1.992 | $1.99 |
مشخصات فناوری 74431012012
مشخصات فنی Würth Elektronik - 74431012012 ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه Würth Elektronik - 74431012012
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | AMBER Wireless GmbH (Würth Elektronik) |
| نوع | Drum Core, Wirewound |
| تحمل | ±15% |
| کننده بسته بندی دستگاه | - |
| اندازه / ابعاد | 0.394" L x 0.236" W (10.00mm x 6.00mm) |
| محافظ | Shielded |
| سلسله | WE-HCM |
| اعتبارهای | - |
| Q @ فرکانس | - |
| بسته بندی / مورد | Nonstandard |
| بسته بندی کردن | Tape & Reel (TR) |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| نصب و راه اندازی نوع | Surface Mount |
| مواد - هسته | Manganese Zinc Ferrite (MnZn) |
| Frequency Inductance - تست | 100 kHz |
| اندوکتانس | 120 nH |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | 0.472" (12.00mm) |
| فرکانس - رزونانس خود | 75MHz |
| امکانات | - |
| مقاومت DC (DCR) | 0.125mOhm |
| رتبه فعلی (AMPS) | 37 A |
| جریان - اشباع (ISAT) | 118A |
| صفت | شرح |
|---|---|
| وضعیت RoHs | سازگار با ROHS3 |
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | 1 (Unlimited) |
| وضعیت رسیدن | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با Würth Elektronik 74431012012 دارند.
| ویژگی محصول | ||||
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | 74431012015 | 74431012010 | 74431012007 | 744311220 |
| سازنده | Würth Elektronik | Würth Elektronik | Würth Elektronik | Würth Elektronik |
| مقاومت DC (DCR) | - | - | - | - |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | - | - | - | - |
| Frequency Inductance - تست | - | - | - | - |
| نوع | - | - | - | - |
| دمای عملیاتی | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| رتبه فعلی (AMPS) | - | - | - | - |
| تحمل | - | - | - | - |
| فرکانس - رزونانس خود | - | - | - | - |
| کننده بسته بندی دستگاه | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| بسته بندی / مورد | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| سلسله | - | - | - | - |
| اندازه / ابعاد | - | - | - | - |
| نصب و راه اندازی نوع | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| امکانات | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| جریان - اشباع (ISAT) | - | - | - | - |
| محافظ | - | - | - | - |
| اندوکتانس | - | - | - | - |
| اعتبارهای | - | - | - | - |
| مواد - هسته | - | - | - | - |
| بسته بندی کردن | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Q @ فرکانس | - | - | - | - |
بارگیری داده های 74431012012 PDF و مستندات Würth Elektronik را برای 74431012012 - Würth Elektronik بارگیری کنید.
آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |













قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.