- Bran***Lewis
- 2026/05/11
برگه های اطلاعات
Cylindrical Battery Holders.pdfقیمت بهتری می خواهید؟
به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.
| مقدار | قیمت واحد | قسمتقیمت |
|---|---|---|
| 1+ | $2.396 | $2.40 |
| 10+ | $2.097 | $20.97 |
| 30+ | $1.92 | $57.60 |
| 100+ | $1.741 | $174.10 |
| 500+ | $1.657 | $828.50 |
| 1000+ | $1.621 | $1,621.00 |
مشخصات فناوری ADG1212YRUZ
مشخصات فنی Analog Devices Inc. - ADG1212YRUZ ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه Analog Devices Inc. - ADG1212YRUZ
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | Analog Devices, Inc. |
| ولتاژ - تامین، تنها (V +) | 5V ~ 16.5V |
| ولتاژ - تامین، دو (V ±) | ±4.5V ~ 16.5V |
| سوئیچ زمان (تن، شخص اقا منش و خوش لباس) (حداکثر) | 130ns, 115ns |
| مدار کلید | SPST - NO |
| کننده بسته بندی دستگاه | 16-TSSOP |
| سلسله | - |
| بسته بندی / مورد | 16-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| بسته بندی کردن | Tube |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C (TA) |
| در مقاومت حالت (حداکثر) | 190Ohm |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تعدادی از مدارهای | 4 |
| Multiplexer استفاده / demultiplexer برای مدار | 1:1 |
| نصب و راه اندازی نوع | Surface Mount |
| کنونی - نشت (IS (خاموش)) (حداکثر) | 100pA |
| تداخل | -90dB @ 1MHz |
| تزریق بار | -0.3pC |
| تطبیق کانال به کانال (& Delta ؛ Ron) | 2.5Ohm |
| کانال خازن (CS (خاموش)، سی دی (خاموش)) | 1.1pF, 1.2pF |
| شماره محصول پایه | ADG1212 |
| -3dB پهنای باند | 1GHz |
| صفت | شرح |
|---|---|
| وضعیت RoHs | سازگار با ROHS3 |
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | 1 (Unlimited) |
| وضعیت رسیدن | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با Analog Devices Inc. ADG1212YRUZ دارند.
| ویژگی محصول | ||||
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | ADG1212YRUZ-REEL | ADG1212YRUZ-REEL7 | ADG1213YRUZ-REEL | ADG1211YRUZ-REEL7 |
| سازنده | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| تداخل | - | - | - | - |
| بسته بندی / مورد | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| بسته بندی کردن | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| کانال خازن (CS (خاموش)، سی دی (خاموش)) | - | - | - | - |
| کنونی - نشت (IS (خاموش)) (حداکثر) | - | - | - | - |
| کننده بسته بندی دستگاه | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| شماره محصول پایه | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| در مقاومت حالت (حداکثر) | - | - | - | - |
| ولتاژ - تامین، تنها (V +) | - | - | - | - |
| سلسله | - | - | - | - |
| مدار کلید | - | - | - | - |
| Multiplexer استفاده / demultiplexer برای مدار | - | - | - | - |
| سوئیچ زمان (تن، شخص اقا منش و خوش لباس) (حداکثر) | - | - | - | - |
| دمای عملیاتی | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| تزریق بار | - | - | - | - |
| تعدادی از مدارهای | - | - | - | - |
| ولتاژ - تامین، دو (V ±) | - | - | - | - |
| تطبیق کانال به کانال (& Delta ؛ Ron) | - | - | - | - |
| نصب و راه اندازی نوع | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| -3dB پهنای باند | - | - | - | - |
بارگیری داده های ADG1212YRUZ PDF و مستندات Analog Devices Inc. را برای ADG1212YRUZ - Analog Devices Inc. بارگیری کنید.
ADG1212YCPZAnalog Devices
ADG1219BRJ-REEL7ADI (Analog Devices, Inc.)
ADG1213YCPZADI (Analog Devices, Inc.)
ADG1211YCPZ-REEL7Analog Devicesآدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |













قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.