- Bran***Lewis
- 2026/05/11
برگه های اطلاعات
Interconnect Catalog.pdfبرگه داده HTML
Cylindrical Battery Holders.pdfقیمت بهتری می خواهید؟
به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.
| مقدار | قیمت واحد | قسمتقیمت |
|---|---|---|
| 1+ | $6.168 | $6.17 |
مشخصات فناوری 929705-06-34-I
مشخصات فنی 3M - 929705-06-34-I ، ویژگی ها ، پارامترها و قطعات با مشخصات مشابه 3M - 929705-06-34-I
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده | 3M |
| امتیاز ولتاژ | - |
| ختم | Solder |
| سبک | Board to Board |
| کفن | Unshrouded |
| سلسله | 929 |
| فاصله ردیف - جفتگیری | - |
| پیچ - جفتگیری | 0.100' (2.54mm) |
| بسته بندی کردن | Bulk |
| تماس با طول کل | 1.128' (28.65mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C |
| تعداد سطرها | 1 |
| تعدادی از موقعیت های جهتدار | All |
| تعدادی از موقعیت های | 34 |
| نصب و راه اندازی نوع | Through Hole |
| مواد اشتعال رتبه | UL94 V-0 |
| جفت تخمگذار ارتفاعات | - |
| دیفرانسیل انتقال داده | Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester, Glass Filled |
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| ارتفاع عایق | 0.100' (2.54mm) |
| عایق رنگ | Black |
| محافظت در برابر نفوذ | - |
| امکانات | - |
| نوع چفت و بست | Push-Pull |
| رتبه فعلی (AMPS) | 2.5A |
| نوع ارتباط | Male Pin |
| تماس با شکل | Square |
| تماس با مواد | Copper Alloy |
| تماس با طول - پست | 0.710' (18.03mm) |
| تماس با طول - جفتگیری | 0.318' (8.08mm) |
| تماس با پایان ضخامت - پست | 10.0µin (0.25µm) |
| تماس با پایان ضخامت - جفتگیری | 10.0µin (0.25µm) |
| تماس با پایان - پست | Gold |
| تماس با پایان - جفتگیری | Gold |
| نوع اتصال | Header, Breakaway |
| شماره محصول پایه | 929705 |
| برنامه های کاربردی | - |
| صفت | شرح |
|---|---|
| وضعیت RoHs | RoHS سازگار |
| سطح حساسیت رطوبت (MSL) | 1 (Unlimited) |
| وضعیت رسیدن | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
سه قسمت در سمت راست مشخصات مشابهی با 3M 929705-06-34-I دارند.
| ویژگی محصول | ||||
|---|---|---|---|---|
| شماره قطعه | 929705-06-35-I | 929705-06-34-EU | 929705-06-36-I | 929705-06-30-I |
| سازنده | 3M | 3M | 3M | 3M |
| مواد اشتعال رتبه | - | - | - | - |
| ختم | - | - | - | - |
| امتیاز ولتاژ | - | - | - | - |
| برنامه های کاربردی | - | - | - | - |
| سبک | - | - | - | - |
| تماس با پایان ضخامت - جفتگیری | - | - | - | - |
| دمای عملیاتی | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| تماس با پایان ضخامت - پست | - | - | - | - |
| تماس با طول - پست | - | - | - | - |
| نصب و راه اندازی نوع | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| جفت تخمگذار ارتفاعات | - | - | - | - |
| ارتفاع عایق | - | - | - | - |
| محافظت در برابر نفوذ | - | - | - | - |
| رتبه فعلی (AMPS) | - | - | - | - |
| نوع ارتباط | - | - | - | - |
| تماس با شکل | - | - | - | - |
| عایق رنگ | - | - | - | - |
| تعداد سطرها | - | - | - | - |
| امکانات | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| تعدادی از موقعیت های جهتدار | - | - | - | - |
| تماس با پایان - پست | - | - | - | - |
| بسته بندی کردن | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| کفن | - | - | - | - |
| نوع اتصال | - | - | - | - |
| تماس با طول - جفتگیری | - | - | - | - |
| تعدادی از موقعیت های | - | - | - | - |
| تماس با پایان - جفتگیری | - | - | - | - |
| شماره محصول پایه | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| پیچ - جفتگیری | - | - | - | - |
| نوع چفت و بست | - | - | - | - |
| سلسله | - | - | - | - |
| تماس با طول کل | - | - | - | - |
| تماس با مواد | - | - | - | - |
| فاصله ردیف - جفتگیری | - | - | - | - |
| دیفرانسیل انتقال داده | - | - | - | - |
بارگیری داده های 929705-06-34-I PDF و مستندات 3M را برای 929705-06-34-I - 3M بارگیری کنید.
929705-08-36-EU3MCONN HEADER VERT 36POS 2.54MMآدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.
| مرجع زمان لجستیک کشورهای مشترک | ||
|---|---|---|
| منطقه | کشور | زمان لجستیک (روز) |
| آمریکا | ایالات متحده | 5 |
| برزیل | 7 | |
| اروپا | آلمان | 5 |
| انگلستان | 4 | |
| ایتالیا | 5 | |
| اقیانوسیه | استرالیا | 6 |
| نیوزیلند | 5 | |
| آسیا | هندوستان | 4 |
| ژاپن | 4 | |
| خاورمیانه | اسرائیل | 6 |
| مرجع حمل و نقل DHL و FedEx | |
|---|---|
| هزینه حمل و نقل (کیلوگرم) | مرجع DHL ($ $) |
| 0.00kg-1.00kg | 30.00 دلار - 60 دلار دلار |
| 1.00 کیلوگرم -2.00 کیلوگرم | 40.00 دلار - 80 دلار دلار |
| 2.00 کیلوگرم-3.00 کیلوگرم | 50.00 دلار - 100 دلار دلار |













قیمت بهتری می خواهید؟ به سبد خرید و اضافه کنید RFQ اکنون ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.